WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Tomasz Jodłowiec (z prawej)

Wyjaśniła się przyszłość Tomasza Jodłowca. Nadal będzie grać w Piaście Gliwice

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Kibice Piasta Gliwice mogą odetchnąć z ulgą. Tomasz Jodłowiec co najmniej do końca sezonu będzie grać w klubie z Górnego Śląska.

Tomasz Jodłowiec w Piaście Gliwice grał na zasadzie rocznego wypożyczenia, które skończyło się 31 grudnia 2018 roku. Wraz z nowym rokiem nie była znana jego przyszłość, bo nie było pewne, czy gliwicki klub dogada się z Legią Warszawa.

Teraz wszystko się wyjaśniło. Piast ponownie wypożyczył 33-letniego pomocnika. Tym razem tylko do końca czerwca tego roku. - O wyborze zadecydował przede wszystkim ostatni rok, jaki spędziłem w Gliwicach. To był dobry okres, w którym wiele się wydarzyło, bo z sukcesem walczyłem z zespołem o utrzymanie, a teraz osiągamy dobre wyniki i w Piaście dzieje się dużo dobrego. Chcę zostać z drużyną do końca tego sezonu - komentuje Jodłowiec na oficjalnej stronie Piasta.

"Jodła" dołączy do drużyny, która jest na obozie w Rybniku-Kamieniu. Dla kibiców to bardzo dobra wiadomość, bo jesienią była to czołowa postać klubu z Górnego Śląska. W Ekstraklasie rozegrał dwanaście meczów i strzelił trzy gole, a gliwiczanie zajmują szóste miejsce w tabeli.

ZOBACZ WIDEO Kibic wspomina Pawła Adamowicza. "Przyjechał w trakcie meczu w szaliku i siedział z nami"

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL