WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Paolo Bruno / Na zdjęciu: piłkarze AS Roma

Serie A: AS Roma - Torino FC na żywo. Transmisja TV, Stream online

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Mecz AS Roma - Torino FC można oglądać na żywo w sobotę 19 stycznia o godzinie 15:00. Transmisja TV odbędzie się na antenach Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Stream online w WP Pilot.

Serie A LIVE: AS Roma - Torino FC na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?

W sobotę (19 stycznia) o godzinie 15:00 w Serie A odbędzie się mecz AS Roma - Torino FC. Transmisja TV wystartuje na antenie Eleven Sports 3. Komentatorami widowiska będą Piotr Dumanowski i Dominik Guziak. 

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Torino FC na żywo w internecie?Stream online.

Starcie AS Roma - Torino FC można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Faworytem spotkania jest Roma, która zajmują w tabeli Serie A szóste miejsce. Mimo niezłej pozycji w tabeli gospodarze spisują się jednak poniżej oczekiwań kibiców i tracą do prowadzącego Juventusu aż 23 punkty. Torino jest dziewiąte i do Romy traci zaledwie 3 punkty. 

Początek meczu AS Roma - Torino FC: 15:00. Transmisja TV: Eleven Sports 3. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO Puchar Anglii: emocje, comeback i rzuty karne! Southampton poza rozgrywkami [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz AS Roma - Torino FC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL