Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo Getty Images / Gabriele Maltinti / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo trafił fankę w twarz. Kobieta domaga się oryginalnego odszkodowania

Dawid Borek
Dawid Borek
Połamane okulary i rana na nosie - tak dla jednej z fanek zakończyło się bliskie spotkanie z piłką kopniętą przez Cristiano Ronaldo podczas rozgrzewki. W ramach odszkodowania kibicka oczekuje zaproszenia na obiad z piłkarzem.

Do incydentu doszło w trakcie rozgrzewki przed meczem Juventus Turyn - Chievo Werona (3:0). Pech chciał, że uderzona przez Cristiano Ronaldo piłka, zamiast wpaść między słupki, wylądowała prosto na twarzy przesiadującej za bramką Eleny Di Martino.

Efekt: połamane okulary i rana na nosie fanki. Kobietę na Allianz Stadium opatrzyli medycy, ale na tym ta niecodzienna sytuacja się nie zakończyła.

Po spotkaniu Di Martino opublikowała na Facebooku wpis, w którym odniosła się do wypadku. "Cristiano jest moim idolem" - napisała, dodatkowo sugerując Ronaldo satysfakcjonującą ją formę przeprosin.

"Po tym uderzeniu spodziewam się przynajmniej zaproszenia na obiad!" - stwierdziła. Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalny pomysł na odszkodowanie. Pytanie, na ile możliwy do zrealizowania.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik? "Nieprawdopodobna lewa noga, najlepsza w Europie, jest ze złota"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL