Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Emiliano SalaEast News / JEAN-FRANCOIS MONIER / Na zdjęciu: Emiliano Sala

Nazwisko Emiliano Sali w programie meczowym. Piękny gest Arsenalu Londyn

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Środowisko piłkarskie nie dopuszcza do siebie informacji, że Emiliano Sala nie żyje. Nazwisko Argentyńczyka zostało wpisane do programu meczowego poświęconego spotkaniu Arsenal - Cardiff.

W spotkaniu 24. kolejki angielskiej Premier LeagueArsenal FC na własnym boisku podejmuje Cardiff City (początek spotkania o godz. 20:45). Gospodarze pojedynku na Emirates Stadium pokazali solidarność z ekipą gości i do programu meczowego wpisali nazwisko Emiliano Sali. "Klasa", "Szacunek", "Ładny gest" - komentują internauci.


Argentyński napastnik w sobotę (19 stycznia) podpisał trzyipółletni kontrakt z walijskim klubem, do którego przeszedł z FC Nantes za kwotę 15 mln funtów. Dwa dni później w godzinach wieczornych samolot, którym piłkarz leciał na Wyspy Brytyjskie, zniknął z radarów nad kanałem La Manche.

Media informowały, że w trakcie podróży Sala miał wysłać do rodziny wiadomość, w której napisał: "Jestem przerażony. Lecę samolotem, który wygląda, jakby się miał za chwilę rozpaść".

Policja prowadziła poszukiwania do czwartku (24 stycznia), lecz bezskutecznie. Operacja została odwołana, ponieważ - jak przekazano - "szanse przeżycia są mało prawdopodobne". Dzięki zbiórce pieniędzy, w którą włączyli się znani piłkarze m.in. Lionel Messi (więcej TUTAJ), w miniony weekend rodzina Sali rozpoczęła prywatną akcję ratunkową.

ZOBACZ: Wznowiono poszukiwania Emiliano Sali. Rodzina wynajęła statek badawczy >>

ZOBACZ WIDEO Fenomenalna forma Klicha w klubie. "Chciałbym, żeby przełożył to na reprezentację"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL