Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał KurzawaNewspix / Anthony Dibon/Icon Sport / Na zdjęciu: Rafał Kurzawa

Rafał Kurzawa bliski wypożyczenia do FC Midtjylland

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Rafał Kurzawa może wreszcie zacząć regularnie grać. Przed zamknięciem okienka transferowego powinien zostać wypożyczony do FC Midtjylland.

FC Midtjylland poszukuje wzmocnień i chciałby pozyskać Rafała Kurzawę. Obecnie dogrywane są szczegóły wypożyczenia - poinformował Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego".

Przygoda Rafała Kurzawy z SC Amiens do tej pory nie jest zbyt udana. Polak miał problemy z aklimatyzacją oraz komunikacyjne, co odbiło się na jego dyspozycji i pozycji w drużynie.

Na żywo: Ostatni dzień okienka transferowego

W Ligue 1 zagrał w jedenastu meczach, ale na boisku spędził zaledwie 230 minut, z czego większość w pierwszej części sezonu. Zdobył w tym czasie jedną bramkę. I choć w ostatnich kolejkach pojawiał się na boisku, to spędził na nim tylko pojedyncze minuty.

Francuzi nie przekreślają jeszcze Polaka i jak na razie chcą go wypożyczyć na pół roku. Nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość. Wszystko zależy od tego, co pokaże w Danii.

Do finalizacji transferu pozostało jeszcze uzgodnienie kilku szczegółów. Porozumienie musi zostać osiągnięte jeszcze w czwartek, bo wtedy w Danii zamyka się okienko transferowe.

FC Midtjylland to zespół walczący o mistrzostwo. Obecnie jest wiceliderem i do FC Kopenhaga.

Zobacz również: Bramka Krzysztofa Piątka wyróżniona

ZOBACZ WIDEO Stadion Milanu od środka. "Wyjście tunelem na murawę powoduje nagły wzrost adrenaliny!"

Czy FC Midtjylland to dobry klub dla Rafała Kurzawy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL