Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Budziłek WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Łukasz Budziłek

Łukasz Budziłek wypożyczony do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Łukasz Budziłek nie będzie występować w rundzie wiosennej w Pogoni Szczecin. Klub znad Odry wypożyczył bramkarza do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

27-letni Łukasz Budziłek nie potrafi "przebić się" i grać regularnie w Lotto Ekstraklasie. Rezerwowym bramkarzem był już w Legii Warszawa, w Lechii Gdańsk i ostatnio w Pogoni Szczecin. Trener Kosta Runjaić stawiał na Łukasza Załuskę, a przed rundą wiosenną wybrał na swojego drugiego golkipera Jakuba Bursztyna, który jest młodzieżowcem. W tej sytuacji Budziłek przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Ma w nim występować do końca sezonu.

Akurat na pierwszoligowych boiskach Budziłek był wyróżniającym się zawodnikiem. Szczególne dobrze prezentował się w przeszłości między słupkami GKS-u Katowice, ale numerem jeden był później także w Chojniczance i w Wigrach Suwałki.

Czytaj także: Jakub Bąk w Puszczy Niepołomice

Bruk-Bet Termalica zimuje na 9. miejscu w Fortuna I lidze. Klub nie jest aktywny na rynku transferowym. Trener Marcin Kaczmarek zdecydował się dotychczas na wymianę bramkarzy. Z Niecieczy odszedł Hubert Gostomski, a jego miejsce w kadrze zajął Łukasz Budziłek.

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Piątek dogoni osiągnięciami Roberta Lewandowskiego? "To inny typ zawodnika"

Czy Łukasz Budziłek będzie podstawowym bramkarzem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL