Najnowsze Wyniki/Kalendarz
transparent kibiców Legii podczas meczu z Cracovią WP SportoweFakty / Maciej Siemiątkowski / Na zdjęciu: transparent kibiców Legii podczas meczu z Cracovią

Kibicom Legii Warszawa nie spodobały się działania Bogusława Leśnodorskiego. Wymowny transparent na trybunie

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
"Leśnodorski, dopuściłeś do tego, by ludzie uznali cię za niegodnego podania ci ręki" - taki transparent wisiał na trybunie kibiców Legii podczas niedzielnego meczu z Cracovią.

Działania Bogusława Leśnodorskiego nie spodobały się kibicom Legii Warszawa. "Dopuściłeś do tego, by ludzie uznali cię za niegodnego podania ci ręki" - napisali na transparencie, który pojawił się na trybunach podczas niedzielnego meczu z Cracovią. To pierwsze spotkanie mistrza Polski na swoim obiekcie podczas rundy wiosennej.

O Leśnodorskim w ostatnich tygodniach zrobiło się głośno dlatego, że pomógł Wiśle Kraków. Klub był na skraju bankructwa, a podczas przerwy zimowej odebrano mu licencję na grę w Lotto Ekstraklasie. Dzięki m.in. działaniom byłego prezesa Legii, Biała Gwiazda utrzymała się na powierzchni i mogła razem z innymi zespołami zacząć rundę wiosenną. Reprezentował Wisłę, kiedy walczyła o odzyskanie licencji.

Leśnodorski jest prawnikiem i współzałożycielem kancelarii prawnej LSW. Dzięki temu udało mu się pomóc Wiśle. W latach 2012-2017 był prezesem Legii Warszawa. Po nim stery w klubie przejął Dariusz Mioduski

Czytaj też: Bogusław Leśnodorski rozbił bank. Jego wpis na Twitterze na temat Lecha Poznań hitem internetu


ZOBACZ WIDEO Kapitalne gole w 1/8 FA Cup! Brighton gra dalej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (20):

 • sozo Zgłoś
  Pan Leśnodorski zachował się bardzo elegancko wobec Wisły.Zyleta nie rozumie,że można komuś pomóc bezinteresownie..A gdyby tak Legia znalazła.się w takiej sytuacji?
  • pareidolia Zgłoś
   Kibole niech wywieszą baner ze słowami " Legia, to skończone dziadostwo " . To nie Leśnodorski jest winny blamażu z Crakovią a kopacze amatorzy.
   • Witold Kot Zgłoś
    Że też nie macie o czym pisać? To jest portal sportowy, a nie jakiś szmatławiec dla wykolejeńców. Ja tu oczekuję informacji sportowych. Jakiś troglodyta z pianą na pysku, coś
    Czytaj całość
    stworzył na miarę jego intelektu, a Ty rozpisujesz się o tym, jakby to miało być ważnym newsem.
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

    ×
     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL