WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Łukasz Skwiot / Na zdjęciu: Robert Lewandowski (na pierwszym planie)

Robert Lewandowski: Córka mówi: "tata gol"

Mateusz Skwierawski
Mateusz Skwierawski
- Klara potrafi mnie pożegnać, wie, że idę na trening, mówi też: "tata gol". Otworzyła mnie - Robert Lewandowski opowiada, jak zmienił się po narodzinach córki.

Piłkarz Bayernu Monachium w rozmowie z Anitą Werner w "Faktach po Faktach" przyznał, że stał się bardziej kontaktowy po narodzinach Klary.

- Córka otworzyła mnie jako człowieka. Wcześniej byłem niechętny, nie lubiłem otwierać się przed osobami, które dopiero poznawałem, ponieważ w przeszłości kilka razy się zraziłem, byłem rozczarowany zachowaniem niektórych osób. Przez to podświadomie się zamykałem, ale warto było się zmienić. Zacząłem się więcej uśmiechać, stałem się bardziej emocjonalny - mówi kapitan reprezentacji Polski.

Bundesliga: męczarnie Bayernu Monachium w Augsburgu. Robert Lewandowski bez gola

W maju tego roku córka Roberta i Anny Lewandowskich będzie miała dwa lata. Piłkarz opowiada, że Klara jest coraz bardziej świadoma zawodu, jaki wykonuje napastnik Bayernu Monachium. - Jak taty nie ma w domu, to Klarą zajmuje się mama, a jak nie ma mamy, to jedna babcia, druga babcia, albo opiekunka. Córka powoli rozumie, co robię w życiu. Wie, że idę na trening, potrafi mnie pożegnać, mówi też: tata gol - komentuje Lewandowski.

Napastnik strzelił w tym sezonie 25 goli w 30 meczach dla Bayernu i miał 11 asyst. Jego drużyna jest obecnie na drugim miejscu w tabeli Bundesligi.

Niskie oceny Lewandowskiego za mecz z Augsburgiem

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: Bayern Monachium wymęczył wygraną nad Augsburgiem [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców w tym sezonie Bundesligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL