Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał PietrzakNewspix / MARCIN PIRGA / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Rafał Pietrzak

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław na żywo. Lotto Ekstraklasa live. Transmisja TV, stream online

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
W poniedziałek w Lotto Ekstraklasie odbędzie starcie Wisła Kraków - Śląsk Wrocław. Transmisja TV można śledzić na antenie Eurosport 1. Stream online w Eurosport Player. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W poniedziałek (18 lutego) o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Wisła Kraków - Śląsk Wrocław w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Transmisja TV na antenie Eurosport 1. Komentatorami widowiska będą Michał Zawacki i Maciej Żurawski.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław na żywo w internecie!

Starcie Wisła Kraków - Śląsk Wrocław można oglądać również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Eurosport Player. Usługa nie jest darmowa i wymaga wykupienia dostępu. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Darmowy LIVE z meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław na WP SportoweFakty.

Mimo ogromnego kryzysu który wstrząsnął Wisłą to drużyna z Krakowa będzie faworytem w starciu z fatalnie spisującym się Śląskiem Wrocław. Wisła zajmuje 10 miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 29 punktów. Śląsk jest 12 i ma zaledwie 21 punktów.
Początek meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław: 18:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Show Krzysztofa Piątka! Kapitalne gole Polaka i zwycięstwo Milanu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL