Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Szczepaniak (z lewej) i Jakub Kiełb Newspix / JAKUB BARANSKI / 400mm.pl / Na zdjęciu: Łukasz Szczepaniak (z lewej) i Jakub Kiełb

Warta Poznań zamknęła kadrę na rundę wiosenną. Ma pół tuzina nowych piłkarzy

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Warta Poznań zamknęła kadrę na rundę wiosenną. Ostatnim ruchem beniaminka Fortuna I ligi było pozyskanie młodego bramkarza Konrada Syldatka.

18-latek to uzupełnienie składu. Na razie nie może raczej liczyć na regularne występy, bo o miejsce między słupkami walczą przede wszystkim Adrian Lis i Tomasz Laskowski.

Konrad Syldatk będzie póki co trzecim bramkarzem zielonych. - Pozyskaliśmy go po to, by deptał po piętach starszym kolegom oraz grał regularnie w zespole juniorów starszych - tłumaczy dyrektor sportowy Warty, Dawid Frąckowiak.

->Więcej o Warcie Poznań

18-latek występował jesienią w IV-ligowym Lubuszaninie Trzcianka, ale jest wychowankiem Aniołów Garczegorze i właśnie z tego klubu wypożyczono go do Poznania. Zieloni zapewnili sobie opcję pierwokupu.

Syldatk to szóste zimowe wzmocnienie klubu z Drogi Dębińskiej. Wcześniej do zespołu Petra Nemca trafili: Michał Jakóbowski (ostatnio Bytovia Bytów), Hubert Sobol (Lech Poznań), Serhij Napołow (Chrobry Głogów), Michał Żebrakowski (Arka Gdynia) oraz Mateusz Bodzioch (Odra Opole).

Zieloni zainaugurują ligową wiosnę w najbliższą sobotę o godz. 16.00, gdy zmierzą się na wyjeździe z Bytovią Bytów.

->Więcej o Fortuna I lidze

ZOBACZ WIDEO Mecz Lech - Legia. "Tego spotkania nie dało się oglądać"

Czy Warta utrzyma się w Fortuna I lidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL