WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / TADEUSZ SKWIOT / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Lukas Haraslin

Asysty: Haraslin i Jimenez utrzymują przewagę

Michał Piegza
Michał Piegza
Nie doszło do zmian w czołówce klasyfikacji asystentów Lotto Ekstraklasy. Na prowadzeniu wciąż Lukas Haraslin (Lechia) i Jesus Jimenez (Górnik).

Asysty: Parzyszek, Valencia (Piast), Carlitos, Szymański (Legia), Udovicić 2, Pawłowski (Zagłębie S.), Arweładze (Korona), Arsenić (Jagiellonia), Matras, Mystakidis (Górnik), Zawada, Sielewski (Wisła P.), Piszczek, Siplak (Cracovia), Pietrzak (Wisła K.), Drygas 2, Buksa (Pogoń), Jóźwiak (Lech), Pawłowski, Slisz (Zagłębie L.), Mladenović (Lechia).

Czytaj także: II liga: Widzew Łódź liderem. Szczęśliwa wygrana Górnika Łęczna

Klasyfikacja asystentów:

7 - Haraslin (Lechia), Jimenez (Górnik)

6 - Nagy (Legia), Guilherme (Jagiellonia), Kostal (Jagiellonia, Wisła K. - 5), Pich (Śląsk), Wrzesiński (Zagłębie S.)

5 - Furman (Wisła P.), Gytkjaer (Lech), Jankowski (Arka), Kozulj (Pogoń), Makuszewski (Lech), B. Pawłowski (Zagłębie L.), Pietrzak (Wisła K.), Pospisil (Jagiellonia), Starzyński (Zagłębie L.), D. Szymański (Wisła P.), Valencia (Piast)

4 - Boguski (Wisła K.), Bohar (Zagłębie L.), Buksa (Pogoń), Carlitos (Legia), Janota (Arka), Jóźwiak (Lech), Konczkowski (Piast), Novikovas (Jagiellonia), Papadopulos (Piast), Sz. Pawłowski (Zagłębie S.), Poletanović (Jagiellonia), S. Szymański (Legia), Udovicić (Zagłębie S.), Varela (Wisła P.), Zarandia (Arka)

3 - Arak (Lechia), Badia (Piast), Bezjak (Jagiellonia), Budziński (Cracovia), Cebula (Korona), Chrapek (Śląsk), Deja (Arka), Dimun (Cracovia), Drygas (Pogoń), Hateley (Śląsk), Hlousek (Legia), Imaz (Wisła K.), Kowalczyk (Pogoń), Kucharczyk (Legia), Majewski (Pogoń), Mladenović (Lechia), Ojamaa (Miedź), Piasecki (Miedź), Piech (Śląsk), Pucko (Korona), Siplak (Cracovia), Sobiech (Lechia), Tuszyński (Zagłębie L.), Wdowiak (Cracovia)

2 - Amaral (Lech), Angulo (Górnik), Antolić (Legia), Broź (Śląsk), Cvijanović (Arka), Delew (Pogoń), Gąska (Śląsk), Gol (Cracovia), Hernandez (Cracovia), Jagiełło (Piast), Jagiełło (Zagłębie L.), Janjić (Korona), Jevtić (Lech), Kirkeskov (Piast), Kolew (Arka), Kovacević (Korona), Machaj (Jagiellonia), Merebaszwili (Wisła P.), Nowak (Zagłębie S.), Ondrasek (Wisła K.), Parzyszek (Piast), Petrak (Korona), Pikk (Miedź), Purzycki (Miedź), Robak (Śląsk), Romanczuk (Jagiellonia), Rymaniak (Korona), Smuga (Górnik), Wieteska (Legia), Wolniewicz (Górnik), Zapolnik (Górnik)

Czytaj także: Jagiellonia Białystok może zatrudnić byłego mistrza Afryki. Junior Tallo na testach

1 - Ahmadzadeh (Śląsk), Arsenić (Jagiellonia), Arweładze (Korona), Augusto (Śląsk), Babiarz (Zagłębie S.), Balić (Zagłębie L.), Bartkowski (Wisła K.), Banasiak (Zagłębie S.), Benedyczak (Pogoń), Boguski (Wisła K.), Brożek (Wisła K.), Cafu (Legia), Cabrera (Cracovia), Camara (Miedź), Celeban (Śląsk), Cholewiak (Śląsk), Cotra (Śląsk), A. Czerwiński (Zagłębie L.), Datković (Cracovia), Dąbrowski (Zagłębie L.), Drzazga (Wisła K.), Dwali (Pogoń), Felix (Piast), Fila (Lechia), Gajos (Lech), Gryszkiewicz (Górnik), Gumny (Lech), Heinloth (Zagłębie S.), Helik (Cracovia), Helstrup (Arka), Janicki (Lech), Kante (Legia), Klimala (Jagiellonia), Klupś (Lech), Kolar (Wisła K.), Kopacz (Zagłębie L.), Kort (Wisła K.), Kosakiewicz (Korona), Kostewycz (Lech), Kubicki (Lechia), Kulenović (Legia), Lipski (Lechia), Łasicki (Wisła P.), Łobodziński (Miedź), Łukowski (Wisła P.), Łukasik (Lechia), Mak (Piast), Mak (Lechia), Malheiro (Zagłębie S.), Marquitos (Miedź), Martins (Legia), Małecki (Wisła K.), Matras (Górnik), Matuszczyk (Zagłębie L.), Matuszek (Górnik), Milijković (Miedź), Młyński (Arka), Mraz (Zagłębie S.), Mystakidis (Górnik), Nalepa (Arka), Musonda (Śląsk), Nunes (Pogoń), Oliveira (Wisła P.), Paixao (Lechia), Palcić (Wisła K.), Philipps (Legia), Piszczek (Cracovia), Rapa (Cracovia), Rogne (Lech), Santana (Miedź), Sekulić (Górnik), Sielewski (Wisła P.), Sirotov (Zagłębie L.), Slisz (Zagłębie L.), Soriano (Korona), Stępiński (Wisła P.), Stolarski (Lechia), Suarez (Górnik), Szczepaniak (Miedź), Szwoch (Wisła P.), Świderski (Jagiellonia), Tomczyk (Lech), Uryga (Wisła P.), Urynowicz (Górnik), Walukiewicz (Pogoń), Warcholak (Wisła P.), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Górnik), Ł. Wolsztyński (Górnik), Zawada (Wisła P.), Zbozień (Arka), Zieliński (Miedź), Żubrowski (Korona), Żurkowski (Górnik).

ZOBACZ WIDEO Polacy w Serie A: "Piotr Zieliński w reprezentacji i w klubie, to zupełnie inny piłkarz"

Po 25. kolejce dojdzie do zmiany na pozycji lidera klasyfikacji asystentów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL