Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał KołodziejczykWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Kołodziejczyk

"Druga połowa" w Wirtualnej Polsce

 Redakcja
Redakcja
We wtorek 5 marca w serwisie WP SportoweFakty premiera nowego programu piłkarskiego. "Druga połowa" to autorski cykl Michała Kołodziejczyka. Będzie w nim rozmawiał z dziennikarkami i ekspertkami, kobietami dla których futbol nie ma tajemnic.

Emisja w każdy wtorek o godzinie 14:00 na Stronie Głównej WP i w WP SportoweFakty.

Głównym tematem programu będą najważniejsze wydarzenia piłkarskie tygodnia. W "Drugiej połowie" panie przedstawią swój punkt widzenia i udowodnią, że ciekawa rozmowa o piłce nożnej wcale nie jest zarezerwowana dla mężczyzn.

- W 2019 roku możemy rozmawiać fachowo i konkretnie, bez wchodzenia na tematy pięknych oczu piłkarzy czy ich kont modowych na Instagramie. "Druga Połowa", jak to w meczach, może okazać się ciekawsza od pierwszej, a czas doliczony zadecyduje o tym, czym będą żyli kibice i jak spojrzą na najważniejsze mecze - mówi Michał Kołodziejczyk, gospodarz programu i redaktor naczelny WP SportoweFakty.

Zobacz także: Jakub Błaszczykowski brutalnie zderzył się z ligową rzeczywistością

W pierwszym odcinku programu, we wtorek 5 marca o godzinie 14:00, w studiu WP pojawią się m.in. Daria Kabała-Malarz, dziennikarka Canal+, Karolina Hytrek-Prosiecka, była rzeczniczka Ekstraklasy oraz reżyserka Ana Brzezińska, fanka piłki nożnej. Cykl przygotowuje redakcja WP SportoweFakty, a emisję zaplanowano również na Stronie Głównej WP i w mediach społecznościowych wydawcy.

WP SportoweFakty to najpopularniejszy serwis sportowy w Polsce. Codziennie prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata, relacje, komentarze i wywiady. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w styczniu 2019 roku serwis odwiedziło 6,8 mln realnych użytkowników.

Zobacz także: Premier League: Łukasz Fabiański doceniony. Polak wybrany do "11" miesiąca

ZOBACZ WIDEO Konflikt Mączyński - Sa Pinto to szopka. "Trener chce uciec od tego, co dzieje się na boisku"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL