Najnowsze Wyniki/Kalendarz
oficjalna piłka Ligi MistrzówGetty Images / Alex Caparros / Na zdjęciu: oficjalna piłka Ligi Mistrzów

Polsat Sport Premium - jak i gdzie oglądać Ligę Mistrzów na żywo w internecie?

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Kanały Polsat Sport Premium są dostępne na żywo w internecie. Użytkownik może wykupić dostęp na określoną liczbę dni (7 dni lub cały sezon) niezależnie od tego czy posiada ważną umowę z dostawcą usług satelitarnych bądź kablowych.

Polsat Sport Premium online. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów na żywo w internecie?

Mecze Ligi Mistrzów można oglądać również w internecie, nie posiadając umowy z żadną z firm świadczących usługi telewizji satelitarnej bądź kablowej. Możliwość wykupienia dostępu do meczów Ligi Mistrzów daje platforma Ipla TV. Warto zauważyć, że po wykupieniu dostępu uzyskuje się dostęp do transmisji również ze spotkań, które nie są transmitowane na kanałach Polsat Sport Premium.

Liga Mistrzów na żywo w internecie. Jak wykupić dostęp do Polsat Sport Premium? Ile kosztuje?

Koszt siedmiodniowego dostępu to 40 złotych. Cena pakietu na całe rozgrywki LM i LE w sezonie 2018/2019 to 360 złotych. Abonenci Cyfrowego Polsatu lub sieci komórkowej Plus mogą wykupić dostęp w pakiecie cyklicznym i doliczyć jego koszt do miesięcznego abonamentu. Z platformy można korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Liga Mistrzów online dla abonentów NC+. Polsat Sport Premium online

Klienci NC+, którzy posiadają w swoim pakiecie kanały Polsat Sport Premium, mogą oglądać transmisję w internecie bez dodatkowych opłat dzięki platformie NC+GO. Platforma jest dostępna również na urządzeniach mobilnych.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 105. Tomasz Łapiński: Ludzie latali po samolocie, a załoga była w panice

Czy wykupisz pakiet kanałów Polsat Sport Premium?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL