Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Lechii Gdańsk Newspix / Grzegorz Radtke / Na zdjęciu: piłkarze Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk - Wisła Płock na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W poniedziałek, w ramach Lotto Ekstraklasy, odbędzie się mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock. Transmisja TV na antenie Eurosport 2. Stream online w Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Lotto Ekstraklasa LIVE: Lechia Gdańsk - Wisła Płock na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W poniedziałek (11 marca) o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Lechia Gdańsk - Wisła Płock w ramach 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eurosport 2. Komentatorami widowiska będą Julian Kowalski i Sławomir Chałaśkiewicz.

Starcie Lechia Gdańsk - Wisła Płock można oglądać również na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie Eurosport Player i Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Lechia Gdańsk jest liderem rozgrywek o mistrzostwo Polski. Gdańszczanie mają o jedno rozegrane spotkanie mniej, a wyprzedzają Legię Warszawa o "oczko" w ligowej tabeli. W poniedziałek przed Lechią pojawi się szansa na zwiększenie tego dystansu. Jej rywalem będzie Wisła Płock.

Początek meczu Lechia Gdańsk - Wisła Płock: 18:00. Transmisja TV: Eurosport 2. Stream online: Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Juventus zlał Udinese. Błysk utalentowanego nastolatka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL