WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Simon Hofmann/Bongarts / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

"Promocja córki". Zbigniew Boniek wspiera ukochaną Camillę

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Prezes PZPN nie zapomina o członkach swojej rodziny. Na swoim profilu na Twitterze Boniek reklamuje swoją Camillę, która zajmuje się makijażem.

"Promocja córki" - napisał Zbigniew Boniek w mediach społecznościowych, gdzie udostępnił tweet Camilli Boniek. Córka prezesa PZPN jest blogerką, zajmującą się m.in. trendami w makijażu i tematyką podróżowania po świecie. Prowadzi też kanał o tej tematyce w serwisie YouTube.

"Nie ma nic złego w realizowaniu swoich pasji, a makijaż jest jednym z nich" - napisała makijażystka na portalu społecznościowym, dodając do tego kilka świetnych fotografii. Internauci są pod dużym wrażeniem urody córki byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. "Śliczna dziewczyna" - piszą w komentarzach.

Camilla Boniek jest absolwentką rzymskiej uczelni Roma Tre University. Jak deklaruje, jest szczęśliwą żoną oraz Włoszką i Polką, mieszkającą obecnie w Londynie. - Najlepszy i najfajniejszy tata na planecie - mówi o swoim słynnym ojcu.

ZOBACZ: Jakub Błaszczykowski odpowiedział Zbigniewowi Bońkowi. "Nie wiem, czy to jest dobry sposób komunikacji" >>

W czerwcu ubiegłego roku były sportowiec poprowadził ukochaną córeczkę do ołtarza (wyszła za mąż za Włocha Francesco Tudisco). Ślub odbył się w malowniczej scenerii Villa di Tirano (w regionie Lombardia). Prezes PZPN ma jeszcze dwoje dzieci - syna Tomasza i córkę Karolinę.

ZOBACZ: Włoski portal o powiązaniach prezesa PZPN Zbigniewa Bońka z agentem piłkarskim >>

ZOBACZ WIDEO Błaszczykowski pewniakiem w kadrze? "W tej chwili nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić"

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL