WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu od lewej: Bożo Musa, Jani Petteri Forsell i Vernon De Marco Morlacchi

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W czwartek, w ramach Pucharu Polski, odbędzie się mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Puchar Polski LIVE: Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W czwartek (14 marca) o godzinie 16:15 rozpocznie się spotkanie Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Komentatorami widowiska będą Mariusz Hawryszczuk i Andrzej Niedzielan.

Starcie Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica będzie dostępne również na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Puchar Polski jest w tym sezonie niezwykle emocjonujący. W środę z tymi rozgrywkami pożegnała się Legia Warszawa, która została wyeliminowana przez Raków Częstochowa. W czwartek kolejnym starciem będzie pojedynek Puszczy Niepołomice z Miedzią Legnica.

Początek meczu Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica: 16:15. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Derby Krakowa meczem podwyższonego ryzyka. "To co się działo dwa lata temu było patologią"

Czy będziesz oglądać mecz Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL