Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paul Scholes Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Paul Scholes

Błyskawiczny koniec Paula Scholesa w Oldham. "Zostałem oszukany"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Zaledwie miesiąc trwała przygoda Paula Scholesa na stanowisku trenera Oldham Athletic. - Zostałem oszukany - skomentował Anglik decyzję o podaniu się do dymisji.

Paul Scholes postanowił opuścić stanowisko trenera Oldham Athletic. Decyzja jest zaskakująca, gdyż legendarny pomocnik Manchesteru United podpisał kontrakt 11 lutego. To oznacza, że wytrwał w tej roli zaledwie 30 dni. - Miałem nadzieję, że popracuję w nim do końca 1,5-rocznej umowy - nie krył 44-latek.

- Nie mogłem się doczekać rozpoczęcia tej przygody. Ale wkrótce po tym, jak przyjechałem do Oldham, stało się jasne, że nie w długo wytrwać. Kiedy zaproponowano mi to stanowisko, obowiązywały inne ustalenia - wytłumaczył Scholes.

To była pierwsza przygoda byłego reprezentanta Anglii w roli głównego trenera. Pod jego przewodnictwem Oldham rozegrało 5 meczów. Drużyna League Two poniosła w nich trzy porażki i dwukrotnie zremisowała. Przez to zespół osunął się na 14. miejsce w tabeli.

Czytaj także: Zaskakująca teoria Scholesa - Mourinho celowo doprowadził do odejścia z MU

Scholes teraz wróci zapewne do pracy eksperta telewizyjnego, co już wcześniej dzielił z funkcją współwłaściciela ekipy Salford City FC.

ZOBACZ WIDEO Błaszczykowski pewniakiem w kadrze? "W tej chwili nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić"

Czy Paul Scholes wróci jeszcze do pracy trenera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL