Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof PiątekGetty Images / Marco Luzzani / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Domenico Criscito o Piątku: Zawsze będziemy mu wdzięczni

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
- Zawsze będziemy mu wdzięczni, ale to zamknięty rozdział - mówi o Krzysztofie Piątku kapitan Genoa CFC Domenico Criscito. Kapitan drużyny z Ligurii przekonuje, że bardzo cieszy się z dobrej gry Polaka w Milanie.

Przygoda Krzysztofa Piątka z klubem z Genui trwała tylko pół roku, jednak swoimi golami Polak sprawił, że zawsze będzie w Ligurii mile widziany. W barwach Genoa CFC strzelił we wszystkich rozgrywkach aż 19 bramek.

Kapitan zespołu Domenico Criscito wyznał w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport", że on i klub zawsze będzie wdzięczny naszemu rodakowi.

 - Zawsze będziemy mu wdzięczni i naprawdę cieszymy się, z tego jak układa się jego kariera w Milanie. Trafił tam dzięki swoim umiejętnościom, ale także dzięki Genoi. To już zamknięty rozdział - skomentował reprezentant Włoch.

Krzysztof Piątek podbija Włochy

Genoa CFC kupiła Piątka za ok. 4 mln euro, a sprzedała do Mediolanu za 35 mln. W pierwszych dziewięciu spotkaniach w barwach Rossonerich nasz napastnik strzelił aż osiem bramek i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Serie A.

Wielkie derby Mediolanu z Piątkiem w głównej roli?

ZOBACZ WIDEO: Błaszczykowski pewniakiem w kadrze? "W tej chwili nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić"

Czy Krzysztof Piątek zostanie królem strzelców Serie A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL