Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Hajto Newspix / Łukasz Grochala / Na zdjęciu: Tomasz Hajto

Austria - Polska. Tomasz Hajto w studiu Polsatu. Wichniarek partnerem Borka

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Duet Mateusz Borek - Artur Wichniarek będzie komentował oba najbliższe mecze reprezentacji Polski na antenie Polsatu - potwierdziła stacja w oficjalnym komunikacie.

Już kilka dni temu informowaliśmy, że najbliższe spotkanie Biało-Czerwonych z Austrią (21 marca) skomentuje na antenie Polsatu duet Mateusz Borek - Artur Wichniarek. Dla widzów będzie to pewna zmiana.

W ostatnich latach stałym partnerem Borka był Tomasz Hajto. Były obrońca kadry tym razem usiądzie jednak w studiu, co potwierdziła stacja. Tak samo będzie przy okazji kolejnego meczu z Łotwą (24 marca) w Warszawie.

"Studio przedmeczowe w Polsacie Sport już od godziny 18:00 poprowadzi Bożydar Iwanow. Wśród jego gości byli reprezentanci Polski: Andrzej Niedzielan, Tomasz Hajto, Paweł Golański i Dariusz Dziekanowski" - poinformowano.

Tomasz Hajto studzi emocje przed meczem z Austrią

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020. Austria - Polska. Arnautović straszył Fabiańskiego. "Od miesiąca mówi, co z nami nie zrobi"

"Przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, a porównania i ciekawostki związane ze spotkaniem Austria - Polska zaprezentuje Szymon Rojek. Analizy najciekawszych zagrań w meczu widzowie zobaczą razem z Marcinem Feddkiem i Tomaszem Łapińskim" - czytamy w komunikacie.

Z kolei w rozmowie ze sport.pl szef sportu w Polsacie Marian Kmita wyjaśnił czym jest spowodowany brak Hajty na komentatorskim stanowisku.

- Tomek może wrócić, ale na razie zdecydowaliśmy się na rotację. Nie wykluczam też, że w kolejnych meczach obok Mateusz Borka pojawi się Andrzej Niedzielan - wyjaśnił.

Wiadomo też już, kto skomentuje oba spotkania na antenie Telewizji Polskiej. Przy meczu w Wiedniu pracować będzie duet Jacek Laskowski - Robert Podoliński, a przy spotkaniu na PGE Narodowym Dariusz Szpakowski - Marcin Żewłakow.

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

×
    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL