Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Błaszczykowski WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jakub Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski gościem Kuby Wojewódzkiego. "Jakie to uczucie zarabiać 500 zł?"

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Jakie to uczucie zarabiać 500 zł? Dlaczego nie było go na imprezie urodzinowej Anny i Roberta Lewandowskich? Na te i inne pytania Jakub Błaszczykowski odpowie we wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego.

Jakub Błaszczykowski wraca na kanapę do Kuby Wojewódzkiego po ponad sześciu latach przerwy. Rekordzista reprezentacji Polski gościł w popularnym talk-show już w październiku 2012 roku.

Po tamtym odcinku na prowadzącego spadła lawina krytyki. Wojewódzkiemu oberwało się za ignorancję i spłycenie rozmowy z człowiekiem, którego życie mogłoby posłużyć za scenariusz filmowy. Dziennikarz mylił nazwiska piłkarzy (Lionela Messiego nazywał "Meccim"), a Błaszczykowskiego dopytywał o to, "jaką postacią gra w FIFĘ".

Czytaj również -> Kuba Błaszczykowski - narodziny gwiazdy

Teraz tematy do rozmowy mogą być ciekawsze. W międzyczasie Błaszczykowski zbudował pomagającą dzieciom fundację "Ludzki gest" (w bluzie z logiem organizacji pojawił się w studio), uratował Wisłę Kraków przed upadkiem, pożyczając jej 1,3 mln zł i grając za najniższą możliwą pensję (500 zł), którą i tak przekazuje na bilety dla dzieci z domów dziecka.


Program Kuba Wojewódzki z udziałem Jakuba Błaszczykowskiego można obejrzeć we wtorek o godz. 22:30 w stacji TVN albo na portalu player.pl.

Czytaj również -> Michał Kołodziejczyk: Ile kosztują marzenia

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Błaszczykowski w życiowej formie. "Powrót mu służy. Nie stracił umiejętności"

Czy będziesz oglądał odcinek Kuby Wojewódzkiego z Jakubem Błaszczykowskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL