WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Ekstraklasa

Lotto Ekstraklasa w TVP już w tym sezonie!

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Lotto Ekstraklasa w otwartych kanałach! Telewizja Polska podpisała z NC+ umowę, dzięki której do końca obecnego sezonu będzie pokazywać jeden mecz każdej kolejki.

Już wcześniej było wiadomo, że publiczny nadawca nabył prawa do takich transmisji w dwóch następnych edycjach (2019/2020 i 2020/2021), starał się też jednak, by móc udostępniać na swoich kanałach także końcową fazę obecnych rozgrywek.

Te zabiegi zakończyły się powodzeniem w postaci zawarcia umowy sublicencyjnej. - Obiecywałem, że jeśli Telewizja Polska otrzyma rekompensatę za osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu, transmisja jednego meczu z każdej kolejki kończącego się sezonu będzie obecna na antenach Telewizji Polskiej, dostępna dla wszystkich - komentuje prezes TVP, Jacek Kurski.

->Więcej o Lotto Ekstraklasie

W dwóch najbliższych kolejkach Lotto Ekstraklasy publiczny nadawca pokaże spotkania Wisła Kraków - Legia Warszawa (31.03, godz. 18.00) oraz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (03.04, godz. 20.30).

Mecze będą transmitowane w TVP 1 lub TVP 2, a także w TVP 3, TVP Sport oraz serwisach internetowych i aplikacjach mobilnych.

->Więcej o Legii Warszawa

ZOBACZ WIDEO Kamil Grosicki po meczu z Austrią. "Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Zaczyna się nowa reprezentacja"

Będziesz oglądał mecze Lotto Ekstraklasy w TVP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL