El. ME 2020. Wszystkie mecze NA ŻYWO! Śledź relację

Bośnia i Hercegowina - Armenia 2:1 (1:0)

Włochy - Finlandia 2:0 (1:0)

Liechtenstein - Grecja 0:2 (0:1)

Skomentuj0
[ Anuluj ]Odpowiadasz na komentarz:

W doliczonym czasie Henrich Mchitarjan zmniejszył rozmiar porażki Ormian z Bośniakami na 1:2. Uderzył z rzutu karnego.

Skomentuj0

Nastolatek już strzela dla reprezentacji.

Skomentuj0

• Kilka minut do końca regulaminowego czasu. Najskromniejszą zaliczkę ma Hiszpania, która prowadzi 2:1 z Norwegią.

Skomentuj0

Uwaga, uwaga, strzelanie synchroniczne. W 80. minucie Deni Milosević przymierzył na 2:0 dla Bośni i Hercegowiny w meczu z Armenią i w 80. minucie Tasos Donis uderzył na 2:0 dla Grecji w spotkaniu z Liechtensteinem.

Skomentuj0

Po trafieniu 22-letniego Nicolo Barelli strzelił do bramki 19-letni Moise Kean.

Skomentuj0

Włosi trafili na 2:0 i mogą być spokojni o swoje zwycięstwo. Moise Kean wykorzystał podanie Ciro Immobile. Im dłużej ze sobą grają ci piłkarze, tym lepiej ta gra wygląda.

Skomentuj0

Kasper Hamalainen pierwszym zmienionym Finem. Jego drużyna przegrywa w Udine 0:1.

Skomentuj0

Skomentuj0

• Hiszpania odzyskała prowadzenie. 2:1 po strzale z rzutu karnego Sergio Ramosa. Nie nacieszyli się długo dobrym wynikiem piłkarze z Norwegii.