Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon Żurkowski Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Szymon Żurkowski

Gumny i Żurkowski wzmocnią zespół U-21. Mają zagrać z Serbią

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Świetne wieści dla trenera Czesława Michniewicza. Jego zespół U-21 przed meczem z Serbią wzmocnią Robert Gumny i Szymon Żurkowski, którzy do Grodziska Wielkopolskiego przyjadą prosto ze zgrupowania pierwszej reprezentacji.

Robert Gumny i Szymon Żurkowski ostatnie dni spędzili na zgrupowaniu seniorskiej kadry. Obaj jedynie trenowali z zespołem, bo żaden z nich nie pojawił się na boisku w meczach z Austrią (1:0) i Łotwą (2:0).

Okazję do występu w biało-czerwonych barwach będą mieli już we wtorek. W Grodzisku Wielkopolskim reprezentacja Polski do lat 21 zagra towarzysko z Serbią.

"Robert Gumny i Szymon Żurkowski prosto ze zgrupowania pierwszej reprezentacji udali się dziś do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie będą przygotowywać się z kadrą U-21 do wtorkowego meczu z Serbią. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00"  - informuje serwis "Łączy Nas Piłka".

Gumny i Żurkowski to ważne postacie w reprezentacji prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Polacy przygotowują się do mistrzostw Europy do lat 21, które odbędą się na początku czerwca we Włoszech. Biało-Czerwoni zagrają z gospodarzami, Hiszpanią i Belgią.

Zobacz także: Fatalne wieści dla Legii. Dominik Nagy zniesiony na noszach. Miał łzy w oczach

ZOBACZ WIDEO Glik po meczu z Łotwą. "Mamy nad czym pracować. Takich meczów będzie więcej"

Czy Polska pokona Serbów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL