Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin Hinteregger (z lewej) i Arkadiusz Milik (z prawej) PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Martin Hinteregger (z lewej) i Arkadiusz Milik (z prawej)

El. ME 2020. Polska - Izrael. Znamy ceny biletów na mecz

Dawid Borek
Dawid Borek
10 czerwca na PGE Narodowym reprezentacja Polski podejmie Izrael w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy 2020. PZPN przedstawił ceny biletów na to spotkanie.

Wejściówki na mecz Polska - Izrael kosztują dokładnie tyle samo, co bilety na spotkanie z Łotwą (2:0, relacja TUTAJ). Jest to o tyle zaskakujące, że w minioną niedzielę na PGE Narodowym w Warszawie wolnych było kilka tysięcy krzesełek (zawody na trybunach obejrzało 51 112 kibiców). Taki stan wynikał m.in. z cen wejściówek.

Temat wielu wolnych miejsc na PGE Narodowym podczas meczu reprezentacji Polski z Łotwą był jednym z tematów poruszonych w najnowszym odcinku programu "Druga połowa" Michała Kołodziejczyka, redaktora naczelnego WP SportoweFakty. Karolina Hytrek-Prosiecka, była dyrektor komunikacji Ekstraklasy, nie miała wątpliwości, że ceny biletów były zbyt wysokie (zobacz więcej TUTAJ).

Ceny wejściówek na mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy 2020 Polska - Izrael prezentują się następująco:

laczynaspilka.pllaczynaspilka.pl
Bilety do otwartej sprzedaży będą dostępne od 9 maja. 

Mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 Polska - Izrael zostanie rozegrany 10 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Mocna opinia o Lewandowskim. "Jest bardzo sfrustrowany. To nie pomaga w tworzeniu drużyny"

Czy uważasz, że ceny biletów na mecze reprezentacji Polski są za drogie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL