Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dariusz MioduskiNewspix / Adam Starszyński / Na zdjęciu: Dariusz Mioduski

"Chciałbym, żeby Robert Lewandowski zagrał w Legii Warszawa". Odważne marzenie Dariusza Mioduskiego

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
Dariusz Mioduski nie boi się marzyć. W środę prezes Legii Warszawa przyznał, że chciałby, aby Robert Lewandowski zakończył karierę w jego klubie.

Dariusz Mioduski ma nowe marzenie: żeby w Legii Warszawa kończyli kariery najwięksi polscy zawodnicy. - Jest tylko jedna osoba, która w przyszłości powinna zagrać w Legii pod koniec swojej kariery. To Robert Lewandowski - przyznał nieco żartobliwie "Agencji Informacyjnej Polska Press" prezes wojskowych.

Kapitan reprezentacji Polski obecnie gra w Bayernie Monachium chociaż jego drogi z Legią przecięły się w sezonie 2005/2006. "Lewy" po roku gry w drugiej drużynie przeszedł do Znicza Pruszków, a tam dostrzegł go Lech Poznań.

Rozmowy mogłyby się zacząć, kiedy Robert zdecyduje, że chce wrócić do Polski i mieszkać w Polsce. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, ale taki model byłby bardzo pożądany - dodał Mioduski. Biznesmen chciałby ściągać do Legii największe gwiazdy, które kiedyś grały dla Legii lub reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski nie zdążył rozegrać ani jednego meczu w ekstraklasie jako piłkarz Legii. W ciągu jednego sezonu napastnik nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny wojskowych. Latem 2006 roku warszawianie dobrowolnie zrezygnowali z piłkarza i oddali go do Znicza Pruszków.

Czytaj też: Nadchodzi trzęsienie ziemi w Lechu Poznań. Zagrożony jest nawet Adam Nawałka

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Mocna opinia o Lewandowskim. "Jest bardzo sfrustrowany. To nie pomaga w tworzeniu drużyny"

Czy Lewandowski odejdzie do Legii pod koniec kariery?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL