WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / MIGUEL MEDINA/AFP / Na zdjęciu: Gennaro Gattuso

Napięte stosunki Gattuso z Leonardo. Włosi sugerują, że trener Milanu może odejść

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Za dwa miesiące poznacie moją przyszłość - deklaruje tajemniczo Gennaro Gattuso. Włosi sugerują, że trener Milanu może zakończyć pracę po tym sezonie. Jednym z powodów są napięte stosunki z Leonardo, dyrektorem sportowym klubu.

- Może nie jestem wystarczająco dobry na prowadzenie takiego zespołu - mówi Gennaro Gattuso, który tym samym podsycił plotki na temat swojej przyszłości.

"Corriere Della Sport" sugeruje, że czas pracy trenera AC Milan może już niedługo dobiec końca. "Jeśli nie zajmie czwartego miejsca, które daje przepustkę do Ligi Mistrzów, to na pewno zostanie zwolniony" - czytamy.

Wyniki to jedna część medalu. Druga to napięte stosunki z dyrektorem sportowym klubu Leonardo.

Zobacz także: W szatni Milanu nie było wesoło. Dyrektor był wściekły

Obaj za sobą nie przepadają. Włosi wprost piszą o tym, że Gattuso był wyborem starego kierownictwa (listopad 2017) i Leonardo bardzo patrzy mu na ręce. Każdy jego ruch jest dokładnie analizowany.

- Moja przyszłość wyjaśni się za dwa miesiące. Wtedy powiem, co myślę i co zrobię - deklaruje Gattuso.

W 29. kolejce Milan gra na wyjeździe z Sampdorią Genua. W tym momencie podopieczni Gattuso z 51 punktami na koncie zajmują czwarte miejsce. Ta pozycja daje przepustkę do gry w Lidze Mistrzów.

Zobacz także: Gorąco w Milanie po odpadnięciu z Ligi Europy. Leonardo krytykuje sędziów, a Gattuso piłkarzy

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Piątek przedstawicielem nowego pokolenia? "Nie ma kompleksów ale zna swoje miejsce w szeregu"

Czy Gattuso odejdzie po sezonie z Milanu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL