Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłkarze Cracovii pozują do zdjęcia z kibicemTwitter / MKS Cracovia SSA / Piłkarze Cracovii pozują do zdjęcia z kibicem

Cracovia spełniła prośbę niepełnosprawnego kibica. "To najszczęśliwszy dzień w moim życiu"

Maciej Kmita
Maciej Kmita
10 marca Norbert, niepełnosprawny kibic Cracovii, poprosił klub o możliwość zrobienia sobie selfie z jednym z piłkarzy. Pasy spełniły tę prośbę z nawiązką, organizując spotkanie fana z całą drużyną Michała Probierza.

"Jestem niepełnosprawnym kibicem Cracovii i chodzę na każdy mecz na sektor C. Czy byłaby możliwość zrobienia sobie selfie z którymś piłkarzem? Np. po meczu z Koroną? Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, Tylko Pasy!" - napisał Norbert Wensierski na Twitterze do Cracovii i Michała Probierza.

Klub zareagował błyskawicznie. "Oczywiście, że to będzie możliwe. Zrobi Pan sobie selfie z każdym z zawodników, a na koniec otrzyma Pan jeszcze koszulkę z autografami piłkarzy" - przeczytał w odpowiedzi fan.

Cracovia spełniła prośbę kibica z nawiązką. Nie skończyło się na selfie z jednym z piłkarzy. Po wygranym meczu z Koroną Kielce (2:1) Norbert został zaproszony na płytę boiska i zrobił sobie zdjęcie grupowe z całym zespołem. Wszystko na oczach kibiców, którzy pozostali jeszcze na stadionie i nagrodzili go gromkimi brawami.

Norbert w prezencie dostał również koszulkę Cracovii z autografami piłkarzy i rękawice z podpisem Michala Peskovicia. "To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Dziękuję Pasom za czas, który mi poświęcili! Cracovia Zawsze Razem!" - napisał na Twitterze.

ZOBACZ WIDEO Andrew Cole dla WP SportoweFakty: Bratanek dał mi szansę żyć

Komentarze (1):

 • Piotr Golak Zgłoś
  Ja takich wiadomości napisałem dziesiątki i jak do tej pory mi nie wychodzi. Ja bardzo bym chciał obejrzeć meczyk reprezentacji Polski w piłce nożnej na stadionie Narodowym w Warszawie,
  Czytaj całość
  będę próbował może się kiedyś uda. Super że miałeś taką szanse, Pozdrawiam :)

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL