Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Jeff J Mitchell / Na zdjęciu: Csaba Laszlo

Ekstraklasa. Kolejny kandydat na trenera Legii Warszawa

Dawid Borek
Dawid Borek
Rozkręca się trenerska karuzela w Legii Warszawa. Chęć do trenowania stołecznego klubu zgłosił Csaba Laszlo, obecnie bezrobotny Węgier.

Informację o zgłoszonej kandydaturze Csaby Laszlo na szkoleniowca Legii Warszawa podał na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Maciej Kaliszuk. "Nie jest specjalnie znany, ale ma ciekawe CV, zwykle osiągał dobre wyniki jak na możliwości zespołów, które prowadził" - stwierdził.

Węgierski szkoleniowiec pozostaje bez pracy od września ubiegłego roku, gdy za porozumieniem stron rozstał się ze szkockim Dundee United (drużyna występująca na zapleczu szkockiej ekstraklasy). Z tą drużyną był związany od listopada 2017 roku.

Zobacz także: "Druga połowa" #5: Lech, Legia i Arka zwolniły trenerów. Kto będzie mistrzem Polski? [cały odcinek]

Wcześniej pracował też w klubach na Słowacji, na Węgrzech i w Belgii. Samodzielnie prowadził ponadto reprezentacje Litwy i Ugandy.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Odejście Sa Pinto oczyści atmosferę w szatni Legii? "Zniknęła normalność. Tego nie powinien robić żaden trener"

W debiutanckim sezonie w roli trenera został wybrany szkoleniowcem roku na Węgrzech. Tytuł ten otrzymał również za czasów pracy w Szkocji i na Słowacji. 

Oprócz Laszlo, kandydatami na nowego trenera Legii Warszawa są m.in. Henning Berg, Thorsten Fink i Michael Skibbe.

Zobacz także: Jan Tomaszewski: Musimy wyplenić ten szrot

Do końca tego sezonu Legię Warszawa poprowadzi duet Aleksandar Vuković - Marek Saganowski, który tymczasowo zastąpił zwolnionego w poniedziałek Ricardo Sa Pinto.

Czy chciał(a)byś, by Csaba Laszlo został trenerem Legii Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL