Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Norbert Barczyk/PressfocusNewspix / Norbert Barczyk/Pressfocus

Lotto Ekstraklasa. Kosowski poleca Legii trenera. "Gwarant sukcesu"

Dawid Borek
Dawid Borek
Legia Warszawa szuka nowego trenera, Kamil Kosowski doradza mistrzom Polski serbską kandydaturę. "To gwarant sukcesu" - pisze o swoim byłym szkoleniowcu.

Były reprezentant Polski na stanowisku nowego trenera Legii Warszawa widziałby Ivana Jovanovicia. Kamil Kosowski współpracował z serbskim szkoleniowcem w latach 2008-2010, w cypryjskim APOEL-u Nikozja.

"Gwarant sukcesu" - pisze na Twitterze Kosowski. "Kilku trenerów w życiu miałem i wiem co mówię" - dodaje były piłkarz występujący na pozycji pomocnika.

Ivan Jovanović pracuje obecnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w dubajskim Al-Nasr. Oprócz ZEA i Cypru, jako trener realizował się też w dwóch klubach w Grecji.

Legia Warszawa szuka nowego trenera po tym, jak pracę stracił Ricardo Sa Pinto. Do końca tego sezonu stołeczną drużynę poprowadzi duet Aleksandar Vuković - Marek Saganowski.

Zobacz także: Lotto Ekstraklasa. Aleksandar Vuković: Jestem przygotowany lepiej niż profesor Religa do przeszczepu

Kandydatami na nowego szkoleniowca Legii Warszawa są m.in. Henning Berg, Thorsten Fink i Michael Skibbe. Swoją kandydaturę do siedziby klubu przesłał ponadto Csaba Laszlo (czytaj więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Anegdoty z szatni Legii. "Hasi skrytykował mnie za sposób chodzenia w szpilkach"

Czy widział(a)byś Jovanovicia na stanowisku trenera Legii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL