Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lukas HaraslinNewspix / TADEUSZ SKWIOT / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Lukas Haraslin

Lotto Ekstraklasa. Asysty: czterech liderów

Michał Piegza
Michał Piegza
Po 29. kolejce Lotto Ekstraklasy w czołówce klasyfikacji asystentów nie doszło do zmian. Na czele wciąż czterech zawodników: Lukas Haraslin (Lechia), Jesus Jimenez (Górnik), Dominic Nagy (Legia) oraz Żarko Udovicić (Zagłębie S.).

Asysty: Jagiełło (Zagłębie L.), Pikk, Ojamaa (Miedź), Novikovas, Romanczuk (Jagiellonia), Savicević 2 (Wisła K.), Jodłowiec (Piast), Augustyn (Lechia), Bartkowski, Matynia, Guarrotxena (Pogoń), Socha, Cvijanović (Arka), Gwilia (Górnik), Medeiros (Legia), Szwoch (Wisła P.).

Czytaj także: II liga: Ruch Chorzów w strefie spadkowej. Kolejny zawód przy Cichej

Klasyfikacja asystentów:

7 - Haraslin (Lechia), Jimenez (Górnik), Nagy (Legia), Udovicić (Zagłębie S.)

6 - Bohar (Zagłębie L.), Guilherme (Jagiellonia), Kostal (Jagiellonia, Wisła K. - 5), Pich (Śląsk), Wrzesiński (Zagłębie S.)

5 - Carlitos (Legia), Furman (Wisła P.), Gytkjaer (Lech), Jagiełło (Zagłębie L.), Jankowski (Arka), Janota (Arka), Konczkowski (Piast), Kozulj (Pogoń), Makuszewski (Lech), Novikovas (Jagiellonia), B. Pawłowski (Zagłębie L.), Pietrzak (Wisła K.), Pospisil (Jagiellonia), Pućko (Korona), Starzyński (Zagłębie L.), D. Szymański (Wisła P.), Valencia (Piast), Varela (Wisła P.)

4 - Boguski (Wisła K.), Buksa (Pogoń), Cebula (Korona), Chrapek (Śląsk), Jevtić (Lech), Jóźwiak (Lech), Kucharczyk (Legia), Majewski (Pogoń), Ojamaa (Miedź), Papadopulos (Piast), Sz. Pawłowski (Zagłębie S.), Piasecki (Miedź), Poletanović (Jagiellonia), Sobiech (Lechia), S. Szymański (Legia), Tuszyński (Zagłębie L.), Zarandia (Arka)

3 - Angulo (Górnik), Arak (Lechia), Badia (Piast), Bezjak (Jagiellonia), Budziński (Cracovia), Cvijanović (Arka), Deja (Arka), Dimun (Cracovia), Drygas (Pogoń), Drzazga (Wisła K.), Gol (Cracovia), Hateley (Śląsk), Hernandez (Cracovia), Hlousek (Legia), Imaz (Wisła K.), Klupś (Lech), Kowalczyk (Pogoń), Mladenović (Lechia), Parzyszek (Piast), Peszko (Wisła K.), Piech (Śląsk), Pikk (Miedź), Romanczuk (Jagiellonia), Siplak (Cracovia), Wdowiak (Cracovia)

Czytaj także: Lotto Ekstraklasa. Leszek Ojrzyński wprowadza nowe porządki. To ma być odmieniona Wisła Płock

2 - Arweladze (Korona), Amaral (Lech), Antolić (Legia), Bartkowski (Pogoń, Wisła K. - 1), Błaszczykowski (Wisła K.), Broź (Śląsk), Cafu (Legia), Delew (Pogoń), Felix (Piast), Ferraresso (Cracovia), Gąska (Śląsk), Jagiełło (Piast), Janjić (Korona), Kirkeskov (Piast), Kolew (Arka), Kovacević (Korona), Machaj (Jagiellonia), Mączyński (Śląsk), Merebaszwili (Wisła P.), T. Nowak (Zagłębie S.), Ondrasek (Wisła K.), Petrak (Korona), Piszczek (Cracovia), Purzycki (Miedź), Robak (Śląsk), Rymaniak (Korona), Santana (Miedź), Savicević (Wisła K.), Sekulić (Górnik), Smuga (Górnik), Szwoch (Wisła P.), Wieteska (Legia), Wolniewicz (Górnik), Zapolnik (Górnik), Żubrowski (Korona)

1 - Ahmadzadeh (Śląsk), Arsenić (Jagiellonia), Augusto (Śląsk), Augustyn (Lechia), Babiarz (Zagłębie S.), Balić (Zagłębie L.), Basha (Wisła K.), Banasiak (Zagłębie S.), Benedyczak (Pogoń), Boguski (Wisła K.), Brożek (Wisła K.), Burliga (Wisła K.), Cabrera (Cracovia), Camara (Miedź), Celeban (Śląsk), Cholewiak (Śląsk), Cotra (Śląsk), A. Czerwiński (Zagłębie L.), Datković (Cracovia), Dąbrowski (Zagłębie L.), Dwali (Pogoń), Fila (Lechia), Gajos (Lech), Gryszkiewicz (Górnik), Guarrotxena (Pogoń), Gumny (Lech), Gwilia (Górnik), Heinloth (Zagłębie S.), Helik (Cracovia), Helstrup (Arka), Janicki (Lech), Jodłowiec (Piast), Kante (Legia), Klimala (Jagiellonia), Kolar (Wisła K.), Kopacz (Zagłębie L.), Kort (Wisła K.), Kosakiewicz (Korona), Kostewycz (Lech), Kubicki (Lechia), Kulenović (Legia), Lipski (Lechia), Łasicki (Wisła P.), Łobodziński (Miedź), Łukowski (Wisła P.), Łukasik (Lechia), Mak (Piast), Mak (Lechia), Malheiro (Zagłębie S.), Marquitos (Miedź), Martins (Legia), Małecki (Wisła K.), Matras (Górnik), Matuszczyk (Zagłębie L.), Matuszek (Górnik), Matynia (Pogoń), Mederios (Legia), Milijković (Miedź), Młyński (Arka), Mraz (Zagłębie S.), Mystakidis (Górnik), Nalepa (Arka), Nawotka (Zagłębie S.), Musonda (Śląsk), Nunes (Pogoń), Oliveira (Wisła P.), Paixao (Lechia), Palcić (Wisła K.), Philipps (Legia), Podstawski (Pogoń), Rapa (Cracovia), Rogne (Lech), Sadlok (Wisła K.), Sanogo (Zagłębie S.), Sielewski (Wisła P.), Sirotov (Zagłębie L.), Slisz (Zagłębie L.), Socha (Arka), Soriano (Korona), Stec (Pogoń), Stępiński (Wisła P.), Stolarski (Lechia), Suarez (Górnik), Szczepaniak (Miedź), Świderski (Jagiellonia), Tiba (Lech), Tomczyk (Lech), Uryga (Wisła P.), Urynowicz (Górnik), Walukiewicz (Pogoń), Warcholak (Wisła P.), Wasilewski (Wisła K.), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Górnik), Ł. Wolsztyński (Górnik), Vesović (Legia), Zawada (Wisła P.), Zbozień (Arka), Zieliński (Miedź), Żurkowski (Górnik).

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Kto zdobędzie mistrzostwo Polski? "Legia zyskała luz po zwolnieniu Sa Pinto"

Po 30. kolejce w klasyfikacji asystentów dojdzie do zmiany lidera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL