Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cezary KucharskiWP SportoweFakty / Cezary Kucharski

Strajk nauczycieli. Cezary Kucharski zabrał głos

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Protest nauczycieli jest obecnie tematem numer jeden w Polsce i budzi skrajne emocje. Z nauczycielami solidaryzuje się Cezary Kucharski.

Nauczyciele nie osiągnęli porozumienia z rządem i od poniedziałku strajkują. W całej Polsce w wielu szkołach i przedszkolach nie odbywają się zajęcia, a dzieci mają wolne.

Protest nauczycieli wzbudza olbrzymie emocje i kontrowersje. Podzielił Polaków na zwolenników i przeciwników strajku. Jest on bardzo mocno komentowany w mediach społecznościowych.

Złoty But: co za widok - Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek na podium

Do sprawy odniósł się również Cezary Kucharski. Były zawodnik m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski, a także w przeszłości menedżer Roberta Lewandowskiego, stanął po stronie nauczycieli. "Jako syn nauczycielki solidaryzuję się z nauczycielami" - napisał na Twitterze.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Kucharski skupił się nie tylko na byciu menedżerem, gdzie wypromował się dzięki Robertowi Lewandowskiemu, ale również poszedł w politykę. W 2011 roku został posłem Platformy Obywatelskiej, ale w 2015 roku nie ubiegał się o reelekcję. Jego działalność polityczna wzbudzała wiele kontrowersji, bo niezwykle rzadko pojawiał się w sejmie.

O tym, jaki wpływ na jego karierę miała mama nauczycielka, Kucharski opowiadał w zeszłym roku w wywiadzie dla WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: Bayern rozgromił Borussię Dortmund w hicie! Świetny Lewandowski! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy popierasz strajk nauczycieli?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL