Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Florent Malouda Getty Images / Adam Fradgley - AMA/WBA FC / Na zdjęciu: Florent Malouda

Florent Malouda zszokowany zwolnieniem z FC Zurich. "Dowiedziałem się o tym na Twitterze"

Michał Jankowski
Michał Jankowski
W marcu Florent Malouda dołączył do sztabu szkoleniowego FC Zurich. Klub szybko postanowił zakończyć z nim współpracę, a sam zawodnik był tym zdziwiony, bo o sprawie dowiedział się z Twittera.

Nieco ponad miesiąc trwała współpraca FC Zurich z Florent Malouda. Były zawodnik m.in. Chelsea dołączył do sztabu szkoleniowego szwajcarskiego klubu i miał odpowiadać m.in. za pracę z napastnikami. Zarówno w pierwszym zespole, jak i czasami w akademii. Miał również koordynować różnego rodzaju projekty krajowe i międzynarodowe.

Krzysztof Włodarczyk skomentował bokserskie zdjęcie Roberta Lewandowskiego. "Sporo do poprawy"

Umowa podpisana została w lutym, a Francuz pracę w szwajcarskim klubie rozpoczął 1 marca. W czwartek dowiedział się jednak, że jego umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Był tym zszokowany. "Naprawdę, nie wiedziałem o tym?" - napisał Malouda na Twitterze w odpowiedzi do komunikatu ogłoszonego przez klub.

"FC Zurich i Florent Malouda postanowili za obopólną zgodą zakończyć niedawno rozpoczętą współpracę. Okazuje się, że różne projekty, w które zaangażowany jest Florent Malouda, nie są zgodne z zadaniami zaplanowanymi przez FCZ. Życzymy Florentowi Maloudie powodzenia i sukcesu na jego przyszłej ścieżce kariery" - czytamy na oficjalnej stronie FC Zurich.

Diletta Leotta, pogodynka, która została gwiazdą włoskiej Serie A

Florent Malouda karierę piłkarską zakończył zeszłym roku. W reprezentacji Francji rozegrał 80 meczów. Najbardziej znany jest z gry w Chelsea oraz Olympique Lyon.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Czy Grosicki to zawodnik na Premier League? "Liga musi go zweryfikować"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL