Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert i Anna Lewandowscy Newspix / Aleksander Majdański / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

Piękne wyznanie Anny Lewandowskiej: Cieszę się jak dzieciak wspólnymi chwilami z rodziną

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Anna i Robert Lewandowscy są bardzo zapracowani, ale wolne chwile spędzają razem, ciesząc się nimi wyjątkowo, bo nie ma ich zbyt wiele.

"To nie tajemnica, że nasze życie kręci się wokół sportu. Wiążą się z tym częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota. Życie na walizkach - nie należy do łatwych... Ale to nasz wybór i lubimy to. Mam wrażenie, że to jeszcze bardziej do siebie zbliża. Każdy z nas realizuje różne projekty, robi to co KOCHA, wiec często podróżujemy osobno. Wiem, że jest coraz więcej takich związków, które mijają się w natłoku różnych zajęć i obowiązków, pewnie niejedna z Was znajduje się w podobnej sytuacji" - napisała na Instagramie Anna Lewandowska. 

Czytaj też: 
-> Robert Lewandowski i Kingsley Coman nie zostaną ukarani! Bayern potwierdza bójkę
-> Siostra Icardiego wylewa swoje żale. "Mój brat zmienił się od czasu, gdy jest z Wandą"

Rzeczywiście, ostatnio żona piłkarza częściej przebywa w Polsce, gdzie realizuje różnego rodzaju projekty, rozwija również swoją markę. Jest aktywna w mediach, a także częściej bywa w swoim klubie fitness. To oznacza, że rzadziej jest w Monachium, gdzie codziennie ciężko trenuje razem z Bayernem Robert Lewandowski. 

To właśnie tej sytuacji poświęciła wpis trenerka fitness i była karateczka. "Znacie to? Kiedy właśnie podczas nieobecności drugiej połówki odczuwacie nieco większą potrzebę wygadania się, przytulasów. Pewnie wyda to się śmieszne, ale marzy mi się wspólne oglądanie filmów na wygodnej kanapie - uwierzcie, dla mnie to istny challenge, bo zasypiam po niespełna 3 minutach" - napisała pod wspólnym zdjęciem z mężem. 

"I dlatego właśnie cieszę się jak dzieciak takimi wspólnymi chwilami z moją rodzinką. Banalne? Być może... Cieszymy się z prostych rzeczy" - dodała.

ZOBACZ WIDEO Odwiedzieliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

Czy Robert Lewandowski jest najlepszym napastnikiem w Bundeslidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL