Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian Mierzejewski East News / CHPL Imaginechina/Associated / Na zdjęciu: Adrian Mierzejewski

Zdjęcia, które robią furorę. Adrian Mierzejewski znalazł "bliźniaka" w Chinach. To... Javier Mascherano

Michał Fabian
Michał Fabian
"Kopiuj, wklej" - napisał Adrian Mierzejewski przy zdjęciu, na którym widzimy go w towarzystwie Javiera Mascherano podczas sobotniego meczu ligi chińskiej. Wkrótce słynny Argentyńczyk zareagował.

Adrian Mierzejewski od połowy lutego jest zawodnikiem Chongqing Dangdai Lifan. Pomocnik notuje bardzo udany początek w nowym zespole. W dwóch pierwszych meczach strzelił dwa gole, które pomogły w odniesieniu zwycięstw. W sobotę - w spotkaniu z Hebei China Fortune - do siatki wprawdzie nie trafił, ale jego drużyna znów zainkasowała trzy punkty (po wygranej 2:1).

O Polaku znów jest głośno w mediach społecznościowych. Sam zresztą o to zadbał. "Mierzej" wrzucił na Twittera zdjęcie, na którym widzimy go z Javierem Mascherano, byłym piłkarzem Barcelony oraz reprezentacji Argentyny, obecnie występującym w Hebei China Fortune.

Zobacz także: Huknął nie do obrony. Pierwszy gol Adriana Mierzejewskiego dla Chongqing Lifan

"Copy, paste" ("kopiuj, wklej" - przyp. red.) - podpisał zdjęcie Mierzejewski. Podobne ułożenie ciała, podobne fryzury, podobne miny...

To nie był jednak koniec całej historii. Później Polak zamieścił na Twitterze jeszcze kilka innych ujęć, na których widać pewne podobieństwo do słynnego Argentyńczyka. Kilkanaście minut później zareagował na to Mascherano.

"Bliźniacy?" - zapytał Mierzejewskiego. "Muszę sprawdzić dwa razy" - odpisał nasz zawodnik.

Drużyna Mierzejewskiego Chongqing Dangdai Lifan w pięciu meczach zgromadziła 10 pkt. i zajmuje trzecie miejsce w tabeli Chinese Super League. Dla porównania Hebei China Fortune, w którym występuje Mascherano, ma na koncie tylko cztery punkty.

Zobacz także: Kolejny gol Adriana Mierzejewskiego. Jego zespół ograł mistrza Chin

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: emocje w walce o utrzymanie! 1.FC Nuernberg na remis z Schalke 04 Gelsenkirchen [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy chciał(a)byś, żeby Adrian Mierzejewski powrócił do reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL