Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo (z prawej) wraz ze swoim synemInstagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (z prawej) wraz ze swoim synem

Młodzi piłkarze Juventusu na turnieju na Maderze. Cristianito pozował na tle popiersia CR7

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Syn Cristiano Ronaldo, 8-letni Cristianito, razem z kolegami z Juventusu Turyn przyleciał na zawody na Maderę. Na lotnisku nie mogło zabraknąć pamiątkowej fotografii przy rzeźbie z podobizną słynnego Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo junior w czerwcu skończy 9 lat. Syn CR7 jest podstawowym zawodnikiem zespołu U-9 Juventusu Turyn, który ostatnio został zaproszony na turniej młodzieżowy International Centenary Maritime Tournament na Maderze.

Młodzi piłkarze Juve zaraz po przylocie na portugalską wyspę na Oceanie Atlantyckim zrobili sobie zdjęcie przy popiersiu Ronaldo, które znajduje się na lotnisku im. Cristiano Ronaldo. Rzeźbiarz Emanuel Santos musiał wykonać dwie wersje, ponieważ pierwsza z nich, przedstawiająca gwiazdora futbolu w karykaturalny sposób, została skrytykowana w mediach.

"Przed wzięciem udziału w turnieju Cristiano junior i jego koledzy z drużyny Juventusu odwiedzili kultowy już posąg jego ojca na lotnisku na Maderze" - czytamy w "Daily Mirror".


34-letni Ronaldo urodził się w Funhal, na południowym wybrzeżu Madery. Karierę zawodniczą rozpoczął w wieku ośmiu lat, w małym klubie CF Andorinha. Dwa lata później trafił do Clube Desportivo Nacional, z którego w 1997 r. przeszedł do akademii piłkarskiej Sportingu Lizbona.

ZOBACZ: Cristianito to mała kopia ojca. 7-letni syn Ronaldo wygląda jak kulturysta >>

ZOBACZ: "Gratulacje, synu". Ronaldo pochwalił się sukcesem sportowym "Cristianito" >>

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: emocje w walce o utrzymanie! 1.FC Nuernberg na remis z Schalke 04 Gelsenkirchen [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL