Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kontuzjowany piłkarz Jagiellonii Białystok Arvydas Novikovas (drugi z lewej) schodzi z boiska podczas meczu Ekstraklasy z Lechem Poznań PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: kontuzjowany piłkarz Jagiellonii Białystok Arvydas Novikovas (drugi z lewej) schodzi z boiska podczas meczu Ekstraklasy z Lechem Poznań

Lotto Ekstraklasa. To może być koniec sezonu dla Arvydasa Novikovasa

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Ogromny pech Arvydasa Novikovasa. Niewykluczone, że kontuzja, której Litwin doznał w meczu z Lechem Poznań (2:0) wyeliminuje go z gry do końca sezonu.

28-latek już w 8. minucie wywalczył rzut wolny, jednak ucierpiał przy faulu i musiał opuścić boisko (zastąpił go Martin Pospisil).

Sytuacja Arvydasa Novikovasa jest nie do pozazdroszczenia, bo jak się niedługo później okazało, zawodnik "Jagi" doznał poważnego urazu. - To jest zwichnięcie barku lub złamanie. Arvydas pojechał do szpitala i czekamy na ostateczną diagnozę - powiedział na gorąco trener białostoczan, Ireneusz Mamrot.

->Dariusz Żuraw: Wierzę, że będę trenerem Lecha Poznań na stałe

Może się zdarzyć, że w tym sezonie Litwin już nie zagra. - Jeśli faktycznie doszło do złamania, to wiosną go na boisku nie zobaczymy - nie ma wątpliwości Mamrot.

Jedynym pocieszeniem dla Jagiellonii jest zwycięstwo w stolicy Wielkopolski. Goście triumfowali 2:0 po dublecie Jesusa Imaza.

->Lech Poznań dementuje. Nie ma rozmów z Henningiem Bergiem

ZOBACZ WIDEO Bundesliga: emocje w walce o utrzymanie! 1.FC Nuernberg na remis z Schalke 04 Gelsenkirchen [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL