Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damjan BoharNewspix / P.Dziurman / Na zdjęciu: Damjan Bohar

Lotto Ekstraklasa. Asysty: Damjan Bohar dołączył do liderów

Michał Piegza
Michał Piegza
Po 30. kolejce Lotto Ekstraklasy na prowadzeniu już pięciu zawodników. Do czterech liderów dołączył zawodnika KGHM Zagłębia Lubin Damjan Bohar.

Asysty: Fernandez (Miedź), Kolew (Arka), Mladenović, Kubicki (Lechia), Hanca, Dimun (Cracovia), Runje (Jagiellonia), Nunes (Pogoń), Vesović, Hamalainen, Rocha (Legia), Możdżeń (Zagłębie S.), Furman (Wisła P.), Balić, Bohar (Zagłębie L.), Savicević (Wisła K.), Matras (Górnik), Felix, Parzyszek, Hateley, Badia (Piast).

Czytaj także: Smutna prawda o Lotto Ekstraklasie. Lechia Gdańsk drugim najsłabszym liderem w Europie

Klasyfikacja asystentów:

7 - Bohar (Zagłębie L.), Haraslin (Lechia), Jimenez (Górnik), Nagy (Legia), Udovicić (Zagłębie S.).

6 -  Furman (Wisła P.), Guilherme (Jagiellonia), Kostal (Jagiellonia, Wisła K. - 5), Pich (Śląsk), Wrzesiński (Zagłębie S.).

5 - Carlitos (Legia), Gytkjaer (Lech), Jagiełło (Zagłębie L.), Jankowski (Arka), Janota (Arka), Konczkowski (Piast), Kozulj (Pogoń), Makuszewski (Lech), Novikovas (Jagiellonia), B. Pawłowski (Zagłębie L.), Pietrzak (Wisła K.), Pospisil (Jagiellonia), Pućko (Korona), Starzyński (Zagłębie L.), D. Szymański (Wisła P.), Valencia (Piast), Varela (Wisła P.).

4 - Badia (Piast), Boguski (Wisła K.), Buksa (Pogoń), Cebula (Korona), Chrapek (Śląsk), Dimun (Cracovia), Jevtić (Lech), Jóźwiak (Lech), Hateley (Śląsk), Kucharczyk (Legia), Majewski (Pogoń), Mladenović (Lechia), Ojamaa (Miedź), Papadopulos (Piast), Sz. Pawłowski (Zagłębie S.), Parzyszek (Piast), Piasecki (Miedź), Poletanović (Jagiellonia), Sobiech (Lechia), S. Szymański (Legia), Tuszyński (Zagłębie L.), Zarandia (Arka).

3 - Angulo (Górnik), Arak (Lechia), Bezjak (Jagiellonia), Budziński (Cracovia), Cvijanović (Arka), Deja (Arka), Drygas (Pogoń), Drzazga (Wisła K.), Felix (Piast), Gol (Cracovia), Hernandez (Cracovia), Hlousek (Legia), Imaz (Wisła K.), Kolew (Arka), Klupś (Lech), Kowalczyk (Pogoń), Peszko (Wisła K.), Piech (Śląsk), Pikk (Miedź), Romanczuk (Jagiellonia), Savicević (Wisła K.), Siplak (Cracovia), Wdowiak (Cracovia).

Czytaj także: II liga: Ruch już przedostatni! Kolejna porażka chorzowian

2 - Arweladze (Korona), Amaral (Lech), Antolić (Legia), Balić (Zagłębie L.), Bartkowski (Pogoń, Wisła K. - 1), Błaszczykowski (Wisła K.), Broź (Śląsk), Cafu (Legia), Delew (Pogoń), Ferraresso (Cracovia), Gąska (Śląsk), Jagiełło (Piast), Janjić (Korona), Kirkeskov (Piast), Kovacević (Korona), Kubicki (Lechia), Machaj (Jagiellonia), Matras (Górnik), Mączyński (Śląsk), Merebaszwili (Wisła P.), T. Nowak (Zagłębie S.), Nunes (Pogoń), Ondrasek (Wisła K.), Petrak (Korona), Piszczek (Cracovia), Purzycki (Miedź), Robak (Śląsk), Rymaniak (Korona), Santana (Miedź), Sekulić (Górnik), Smuga (Górnik), Szwoch (Wisła P.), Wieteska (Legia), Wolniewicz (Górnik), Vesović (Legia), Zapolnik (Górnik), Żubrowski (Korona).

1 - Ahmadzadeh (Śląsk), Arsenić (Jagiellonia), Augusto (Śląsk), Augustyn (Lechia), Babiarz (Zagłębie S.), Basha (Wisła K.), Banasiak (Zagłębie S.), Benedyczak (Pogoń), Boguski (Wisła K.), Brożek (Wisła K.), Burliga (Wisła K.), Cabrera (Cracovia), Camara (Miedź), Celeban (Śląsk), Cholewiak (Śląsk), Cotra (Śląsk), A. Czerwiński (Zagłębie L.), Datković (Cracovia), Dąbrowski (Zagłębie L.), Dwali (Pogoń), Fernandez (Miedź), Fila (Lechia), Gajos (Lech), Gryszkiewicz (Górnik), Guarrotxena (Pogoń), Gumny (Lech), Gwilia (Górnik), Hamalainen (Legia), Hanca (Cracovia), Heinloth (Zagłębie S.), Helik (Cracovia), Helstrup (Arka), Janicki (Lech), Jodłowiec (Piast), Kante (Legia), Klimala (Jagiellonia), Kolar (Wisła K.), Kopacz (Zagłębie L.), Kort (Wisła K.), Kosakiewicz (Korona), Kostewycz (Lech), Kulenović (Legia), Lipski (Lechia), Łasicki (Wisła P.), Łobodziński (Miedź), Łukowski (Wisła P.), Łukasik (Lechia), Mak (Piast), Mak (Lechia), Malheiro (Zagłębie S.), Marquitos (Miedź), Martins (Legia), Małecki (Wisła K.), Matuszczyk (Zagłębie L.), Matuszek (Górnik), Matynia (Pogoń), Mederios (Legia), Milijković (Miedź), Młyński (Arka), Możdżeń (Zagłębie S.), Mraz (Zagłębie S.), Mystakidis (Górnik), Nalepa (Arka), Nawotka (Zagłębie S.), Musonda (Śląsk), Oliveira (Wisła P.), Paixao (Lechia), Palcić (Wisła K.), Philipps (Legia), Podstawski (Pogoń), Rapa (Cracovia), Rocha (Legia), Rogne (Lech), Runje (Jagiellonia), Sadlok (Wisła K.), Sanogo (Zagłębie S.), Sielewski (Wisła P.), Sirotov (Zagłębie L.), Slisz (Zagłębie L.), Socha (Arka), Soriano (Korona), Stec (Pogoń), Stępiński (Wisła P.), Stolarski (Lechia), Suarez (Górnik), Szczepaniak (Miedź), Świderski (Jagiellonia), Tiba (Lech), Tomczyk (Lech), Uryga (Wisła P.), Urynowicz (Górnik), Walukiewicz (Pogoń), Warcholak (Wisła P.), Wasilewski (Wisła K.), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Górnik), Ł. Wolsztyński (Górnik), Zawada (Wisła P.), Zbozień (Arka), Zieliński (Miedź), Żurkowski (Górnik).

ZOBACZ WIDEO Wielkie emocje i awantura po meczu! AC Milan pokonał Lazio Rzym [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

W 31. kolejce dojdzie do zmiany lidera w klasyfikacji asystentów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL