Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Milos DrobnjakFacebook / Milos Drobnjak / Milos Drobnjak

Nie żyje Milos Drobnjak. Były piłkarz polskiej ligi popełnił samobójstwo

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Tragiczne informacje napływają z Serbii. Były piłkarz Szczakowianki Jaworzno, Milos Drobnjak, popełnił samobójstwo. Emerytowany zawodnik miał 40 lat.

Wychowanek Crveny Zvezda Belgrad i były obrońca Szczakowianki Jaworzno został znaleziony martwy na strychu swojego rodzinnego domu w Ugrnovci. 40-latek powiesił się w poniedziałek, a jego ciało odnaleziono dzień później - informuje portal telegraf.rs. Tragiczne doniesienia potwierdziły też inne serbskie serwisy.

Milos Drobnjak w ostatnich latach walczył o życie swojej żony, która była poważnie chora. Na dodatek po zakończeniu kariery w 2009 r. miał wielkie problemy finansowe.

Serbski obrońca przez kilka miesięcy grał również na polskich boiskach. Zimą w sezonie 2004/2005 trafił z FK Macva do II-ligowej Szczakowianki Jaworzno. Jak wynika ze statystyk 90minut.pl, w zespole zagrał w dwóch meczach w pełnym wymiarze czasowym. Drobnjak grał jeszcze w kilku serbskich zespołach. Ponadto występował w klubach w Białorusi, Bośni i Herzegowiny i Bułgarii. Karierę zakończył w wieku 31 lat.

-> Nie żyje Jarosław Wojczuk
-> Nie żyje Rafael Henzel. Był jednym z ocalałych z katastrofy samolotu Chapecoense

***

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL