WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Matthias Hangst/Bongart / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski po Euro 2020 w MLS. Tak uważa amerykański ekspert

Robert Czykiel
Robert Czykiel
- Przyglądajcie się uważnie Robertowi Lewandowskiemu i jego powiązaniom z MLS - mówi Taylor Twellman. Polski napastnik miałby przenieść się do Chicago Fire.

Robert Lewandowski niedługo ma podpisać nowy kontrakt z Bayernem Monachium. Obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. 30-latek już kilka razy mówił w mediach, że wyobraża sobie grę w drużynie z Bawarii do końca kariery. Możliwe jednak, że tak się nie stanie.

Jerzy Dudek ostrzega Lewandowskiego: Zastanowiłbym się nad podpisywaniem nowej umowy >>

"Lewy" niebawem może przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Takie plotki pojawiały się w przeszłości, a teraz o tym samym mówi Taylor Twellman. Były piłkarz, a dziś ekspert telewizji ESPN udzielił takiej wypowiedzi w oficjalnym podcaście MLS "Extratime".

- Oczywiście to nic pewnego, ale moim zdaniem przyglądajcie się uważnie Robertowi Lewandowskiemu i jego powiązaniom z MLS. Chodzi mi głównie o relacje Lewandowskiego z Chicago Fire, zwłaszcza po zakończeniu Euro 2020 - powiedział Twellman.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 107. Robert Podoliński: Lewandowski nie zapomniał o swoim pierwszym klubie

Na razie to jedynie plotki, a ich weryfikacja nastąpi dopiero za rok. Warto jednak przypomnieć, że Lewandowski wprawdzie myśli o wyjeździe do USA, ale chciałby grać w zupełnie innym mieście.

- Mamy taką nadzieję, że Robert zakończy swoją karierę właśnie w klubie w Los Angeles. Możemy już mówić swobodnie, że mamy takie marzenie - mówiła w 2017 roku żona Anna Lewandowska w Business Insider Polska.

Liga Mistrzów 2019. Robert Lewandowski stracił prowadzenie w klasyfikacji strzelców. Leo Messi nowym liderem >>

Chicago Fire na pewno zrobiłoby świetny interes kupując Lewandowskiego. W tym mieście mieszka mnóstwo Polaków, którzy dla rodaka mogliby tłumnie przychodzić na stadion. Z drugiej strony "Lewy" za rok będzie mieć 31 lat i trudno uwierzyć, że w takim wieku zdecyduje się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Czy Lewandowski za rok powinien przejść do MLS?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL