Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zadymiony stadion Wisły KrakówWP SportoweFakty / Maciej Kmita / Zadymiony stadion Wisły Kraków

Lotto Ekstraklasa. "Jak zobaczyli podpis pod protokołami, to uwierzyli". Dziennikarz TVN o kompromitacji "Sharksów"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Szymon Jadczak jest przekonany o tym, że Wisła Kraków ma teraz parę miesięcy oddechu od bojówkarzy z "Wisła Sharks". - To wstyd stać pod taką flagą - przekonuje.

"Szok i niedowierzanie panowało dziś wśród kiboli Wisły podczas czytania wyjaśnień Pawła M. ps Misiek. Część jeszcze nie wierzyła że ich szef poszedł na współpracę z policją. Oczywiście Misiek potwierdził wszystkie fakty zawarte w reportażu 'Superwizjera'" - napisał na Twitterze dziennikarz TVN-u, Szymon Jadczak.

Autor reportażu o przestępcach mających duży wpływ na władze krakowskiego klubu, w rozmowie z portalem sport.pl, opowiedział o sytuacji bojówki "Wisła Sharks" po tym, jak jej przywódca został tzw. małym świadkiem koronnym - WIĘCEJ TUTAJ.

Zdaniem dziennikarza śledczego, to już koniec "Sharksów". - "Sharksi" są obecnie w głębokiej defensywnie i wydaje mi się, że zamiast zajmować się klubem, muszą zająć się sobą. Myślę, że Wisła ma co najmniej parę miesięcy oddechu od nich. (...) Nie wiem, czy będą się dalej nazywali "Sharksi", bo ta nazwa skompromitowała się po tym, co zrobił "Misiek" - ocenił Jadczak.

ZOBACZ: Były wiceprezes Wisły Kraków zatrzymany przez policję! >>

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Świetny w klubie, słaby w reprezentacji. Jak oceniać Grzegorza Krychowiaka?

Reporter TVN-u nie wyobraża sobie, żeby po ostatnich wydarzeniach ktoś na stadionie Białej Gwiazdy wywiesił symbole "Wisła Sharks". - To wstyd stać pod taką flagą. (...) Współpraca "Miśka" z policją to szok dla pozostałych członków grupy. Dopiero jak zobaczyli zeznania "Miśka" i jego podpis pod protokołami, to uwierzyli - przyznał.

Na koniec Jadczak zaapelował do polskich klubów, by nie dawały się zastraszać przestępcom. Żeby nie chowały głowy w piasek. Uważa bowiem, że należy nagłaśniać takie przypadki, informować media i policję.

Komentarze (5):

 • Allez Zgłoś
  Szacun, panie dziennikarzu! Trzeba miec jaja,ktorych niestety tak dlugo brakowalo policji. Za dlugo.Szczescie, ze w tej "czwartej wladzy" znajduja sie czasem ludzie z jajami.
  • Prawdziwy Janusz Zgłoś
   A troglodyci dalej swoje, barany stadionowe.Gangusy do pierdla tam gdzie ich miejsce, martwi tylko że Michalski dostanie mniejszy wyrok bo powinien resztę życia spędzić z kolegami. Za
   Czytaj całość
   kratami.
   • Jan Kowalski Zgłoś
    Pozwolę sobie przypomnieć, że jeśli chodzi o kompromitacje to TVN przoduje w fabrykowaniu dowodów - hailowanie dziennikarzy by sprowokować podobne gesty, złapanie na podrzucaniu butelek
    Czytaj całość
    po alkoholu by mieć materiał kompromitujący na zjazd przeciwników, w zalążku ukręcone sfingowane pałowanie w czasie demonstracji kodu itp. To prywatna stacja, może wyrażać poglądy liberalnych właścicieli, ale bycie dziennikarzem tvnu nie czyni nikogo autorytetem - a nawet przeciwnie. Wciąż polecam piękna piosenkę "Spłoną wozy TVNu, bo spali je PRAWDA" ale w wersji zremiksowanej przez Nestora - jest ładniejsza. (Właściwie nadaje się na portal sportowy, bo to kibicowski utwór :p )
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL