WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Francesco Pecoraro / Od lewej: Piotr Zieliński, Lorenzo Insigne, Arkadiusz Milik

"Il Mattino": Liverpool znów przygląda się Zielińskiemu, Napoli osiągnęło porozumienie z Milikiem

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Piotr Zieliński w dalszym ciagu znajduje się w kręgu zainteresowań Liverpoolu, a Arkadiusz Milik wkrótce przedłuży umowę z Napoli - informuje "Il Mattino".

O tym, że Liverpool przygląda się grze Piotra Zielińskiego mówi się od bardzo dawna. Pierwsze spekulacje na temat możliwego transferu do Anglii pojawiły się w 2016 roku. Ostatecznie Polak trafił jednak do Napoli.

Według doniesień "Il Mattino", Liverpool w dalszym ciągu przygląda się grze Zielińskiego i jest zainteresowany jego pozyskaniem. Napoli jednak nie zamierza się pozbywać reprezentanta Polski, który w tym sezonie jest ważną częścią zespołu. Rozegrał 43 mecze, zdobył 6 bramek i zaliczył 2 asysty.

Liga Europy 2019. Napoli - Arsenal. Arkadiusz Milik najsłabszy na boisku. Słabe noty Polaka

Obecna umowa 25-letniego pomocnika z włoskim klubem obowiązuje do czerwca 2021 roku. Od zeszłego roku prowadzone są negocjacje w sprawie jej przedłużenia. Do tej pory nie udało się osiągnąć porozumienia, ale obie strony powinny dojść do porozumienia.

"Il Mattino" informuje, że takowe porozumienie osiągnięto w rozmowach Napoli z Arkadiuszem Milikiem. Podpisanie nowego kontraktu ma zostać ogłoszone pod koniec rozgrywek Serie A. Według wcześniejszych doniesień umowa ma zostać przedłużona o dwa lata, czyli obowiązywać będzie do 2023 roku. Polak miałby zarabiać trzy miliony euro na sezon.

Liga Europy 2019. Napoli - Arsenal. Carlo Ancelotti: Mecz trwał tylko 30 minut

Arkadiusz Milik rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. Wystąpił w 41. spotkaniach i strzelił 20 goli oraz zaliczył 4 asysty.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik odrodził się po fatalnej kontuzji! "To jego najlepszy moment w karierze"

Czy Piotr Zieliński poradziłby sobie w Liverpoolu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL