Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Adam Starszynski / PressFocus / Mecz Legia - Cracovia. Na zdjęciu: Andre Martins (z lewej) i Janusz Gol

Wielki Piątek. Hubert Kostka przeciwnikiem meczów w okresie świątecznym

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Tylko w Wielkanoc piłkarze Lotto Ekstraklasy będą mieć wolne. Hubert Kostka uważa, że piłkarze powinni móc spędzić święta w gronie rodzinnym.

Lotto Ekstraklasa wkracza w decydującą fazę. W Wielką Sobotę odbędą się mecze grupy mistrzowskiej, a Poniedziałek Wielkanocny będzie należeć do drużyn z grupy spadkowej. Tylko Wielkanoc będzie wolnym dniem w ligowej piłce. Nie wszystkim to się podoba.

Wielki Piątek. Marian Kasprzyk jest wdzięczny Bogu. "Musiałem zachorować, żeby do niego wrócić" >>

Hubert Kostka w przeszłości miał okazję grać w okresie świątecznym. Jako trener Szombierek Bytom grał w pierwszy dzień świąt o godzinie 11. Jego zespół wtedy wygrał 3:2 z Ruchem Chorzów. Dziś uważa, że to powinien być czas dla rodzin.

- Gdyby to ode mnie zależało, to nie zmuszałbym piłkarzy do grania, a nie daj Boże jeszcze podróżowania w święta na drugi koniec Polski, gdy się gra na wyjeździe. Teraz jednak telewizja zdominowała terminarz i to ona decyduje - komentuje słynny trener w "Dzienniku Zachodnim".

Lotto Ekstraklasa: problem Legii Warszawa. Podwójne złamanie Mateusza Wieteski >>

Kostka najbliższe dni spędzi w gronie rodzinnym. Przyznaje, że jest człowiekiem mocno wierzącym, a Wielkanoc jest dla niego najważniejszym świętem w roku.

ZOBACZ WIDEO Filip Piszczek nowym Piątkiem? "Probierz pokazał, że umie znaleźć prawdziwe perełki"Oglądaj PKO Ekstraklasę na żywo! Mecz Cracovia - Legia Warszawa online i za darmo. Kliknij tutaj

Czy popierasz rozgrywanie meczów w okresie świątecznym?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL