Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Getty Images / A. Hassenstein / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

"I tak właśnie wyglądają czasem spacery". Lewandowski dał popis żonglerki na ulicy

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Rodzina Lewandowskich wybrała się w komplecie na spacer, podczas którego piłkarz popisywał się umiejętnościami żonglerki i trików z piłką.

Anna Lewandowska udostępniła na Instastories krótki film ze spaceru, w którym wzięła udział cała rodzinka. Na nagraniu widzimy, jak trenerka personalna i blogerka promująca zdrowy tryb życia pcha wózek z 2-letnią córką pary - Klarą (dziewczynka obchodzi urodziny 4 maja).

W tym czasie Robert Lewandowski, idąc ulicą, podbija małą piłkę nogą. - I tak właśnie wyglądają czasem spacery - skomentowała Lewandowska uliczny popis żonglerki w wykonaniu swojego słynnego małżonka.

instagram.com/stories/annalewandowskahpbainstagram.com/stories/annalewandowskahpba

instagram.com/stories/annalewandowskahpbainstagram.com/stories/annalewandowskahpba

Napastnik Bayern Monachium w wywiadach powtarza, że po narodzinach Klary jego życie bardzo się zmieniło. Teraz każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi bliskimi - ukochaną żoną i córeczką.

- Córka otworzyła mnie jako człowieka. Wcześniej byłem niechętny, nie lubiłem otwierać się przed osobami, które dopiero poznawałem, ponieważ w przeszłości kilka razy się zraziłem, byłem rozczarowany zachowaniem niektórych osób. Przez to podświadomie się zamykałem, ale warto było się zmienić. Zacząłem się więcej uśmiechać, stałem się bardziej emocjonalny - zdradził kapitan reprezentacji Polski w rozmowie z Anitą Werner w "Faktach po Faktach".

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Bójka Lewandowskiego z Comanem dała pozytywny impuls? "Takie sytuacje biorą się z ambicji"

Komentarze (1):

  • Piotr Lars Zgłoś
    Szkoda ze lewus na boisku tego nie potrafi..Bo w meczach podaj pilke lewusowi to zaraz ja straci..ani biegu ani kiwki..taki slup ktory stoi 10 metrow od bramki..

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL