WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reuters / Na zdjęciu: Iker Casillas

Iker Casillas do końca tygodnia w szpitalu. Potem długa przerwa od treningów

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Iker Casillas po zawale serca nie zamierza kończyć kariery. Hiszpański bramkarz jednak będzie mógł wrócić na boisko najwcześniej za trzy miesiące.

Piłkarski świat wstrzymał oddech, gdy okazało się, że Iker Casillas trafił do szpitala po zawale serca, którego doznał na treningu FC Porto. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a po drobnym zabiegu chirurgicznym jego życiu już nic nie zagraża.

Iker Casillas pokazał zdjęcie ze szpital. Przekazał dobre wieści >>

37-latek szybko poinformował, że nie zamierza kończyć kariery. Przed nim jednak długa droga, by wrócić na boisko. Portugalski dziennik "A Bola" informuje, że Hiszpan zostanie wypisany ze szpitala pod koniec tygodnia.

Potem przed Casillasem długi odpoczynek i leczenie. Do gry będzie mógł wrócić najwcześniej za trzy miesiące, ale nie można wykluczyć, że potrwa to dłużej.

- Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić. Powrót zależy od kilku czynników: leczenie, badania w stanie odpoczynku i wysiłku fizycznego, a także chęć kontynuowania gry przez samego zawodnika. Dopiero potem zdecydujemy o powrocie - komentuje klubowy lekarz Nelson Puga.

Agent Ikera Casillasa: On nie wiedział, że doznał zawału serca >>

Casillas ma ważny kontrakt z FC Porto do 2020 roku. Nadchodzący sezon może być jego ostatnim w karierze.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Słabszy moment Lewandowskiego i Piątka. "W gorszych chwilach obrywają najlepsi"

Czy Casillas powinien kontynuować karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL