Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / Alex Nicodim/Imago Sport and News / Na zdjęciu: Iker Casillas

Delegacja FC Porto odwiedziła Casillasa w szpitalu. Piękny gest jego kolegów

Dawid Borek
Dawid Borek
Piłkarze FC Porto odwiedzili przebywającego w szpitalu Ikera Casillasa. Na tę okazję każdy z nich ubrał bluzę z numerem "1" i nazwiskiem bramkarza.

Hiszpański golkiper trafił do szpitala po tym, jak doznał ostrego zawału serca podczas treningu FC Porto. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a po drobnym zabiegu chirurgicznym jego życiu już nic nie zagraża.

Życzenia Ikerowi Casillasowi przesłał cały piłkarski świat, bramkarz może liczyć też na wsparcie swoich kolegów z FC Porto. Delegacja złożona m.in. z piłkarzy klubu odwiedziła Casillasa w szpitalu.

Zobacz: Trener FC Porto o stanie zdrowia Ikera Casillasa. "Martwimy się, ale na szczęście on czuje się dobrze"

Specjalnie na tę okazję wszyscy przedstawiciele Smoków ubrali bluzy z numerem "1" i nazwiskiem Casillasa na plecach. W takim stroju Hiszpan bronił w tym sezonie słupków FC Porto.

- Ten zawał był całkowicie nieprzewidywalny. Nie było żadnych czynników ryzyka, w jego rodzinie nie było też żadnych chorób serca w młodym wieku - stwierdził Nelson Puga, lekarz FC Porto.

Zobacz: Iker Casillas żyje. Heros zaatakowany podstępnie

- Gdyby nie szybka pomoc, u Ikera mogło dojść do poważnych problemów z sercem, włącznie z nagłą śmiercią - skomentował Puga, który nie jest w stanie określić, czy Casillas będzie w stanie wrócić na boisko. Na razie czekają go trzy miesiące przerwy.

ZOBACZ WIDEO Finał Pucharu Polski. Arvydas Novikovas: Końcówka nas boli. Moim zdaniem graliśmy lepiej

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL