Najnowsze Wyniki/Kalendarz
stadion Boltonu Wanderers Getty Images / Nathan Stirk / Na zdjęciu: stadion Boltonu Wanderers

Jest nadzieja na ratunek Boltonu. Angielski klub chcą przejąć Chińczycy

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Chińskie pieniądze mogą uratować Bolton Wanderers przed upadkiem. Mowa o tych samych inwestorach, którzy są właścicielami Shandong Luneng.

Bolton Wanderers znalazł się na wielkim zakręcie i grozi mu likwidacja. Brytyjski klub ma wielkie długi, a w dodatku spadł do trzeciej ligi. W międzyczasie piłkarze zaczęli protestować, bo od dłuższego czasu nie dostawali pieniędzy. Kibice jednak cały czas wierzą, że znajdzie się inwestor, który postawi klub na nogi.

Bolton Wanderers nad przepaścią. Angielskiemu klubowi grozi likwidacja >>

Brytyjskie media informują, że Boltonem są zainteresowani chińscy inwestorzy. W przejęciu klubu ma pomagać były pracownik Mark Taylor. Plotkuje się, że chodzi o ludzi, którzy są właścicielami chińskiego klubu Shandong Luneng.

Na razie nie wiadomo, jakie są szanse na oddanie klubu w ręce nowych właścicieli. To może być ostatnia deska ratunku, bo choć w mediach mówiło się o zainteresowaniu innych ludzi, to na plotkach się kończyło.

The Championship. problemy finansowe Boltonu Wanderers. Paweł Olkowski i pozostali piłkarze mogą nie wyjść na boisko >>

Zawodnikiem Boltonu jest Paweł Olkowski, który latem pewnie będzie szukać klubu. Nowego właściciela czeka poważne wyzwanie. Trzeba nie tylko spłacić długi, ale także na nowo stworzyć drużynę.

ZOBACZ WIDEO Aston Villa o krok od gry w Premier League! Powrót z piekła [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy uda się uratować Bolton przed likwidacją?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL