Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Juventusu Getty Images / Silvia Lore/NurPhoto / Na zdjęciu: piłkarze Juventusu

Wojciech Szczęsny wywołał lawinę komentarzy pod swoim wpisem

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Piłkarze Juventusu będą w przyszły weekend świętować zdobycie mistrzostwa Włoch. Wojciech Szczęsny zapowiedział, że zrobią to w nowych koszulkach. Tych, które nie podobają się kibicom Starej Damy.

Juventus po raz pierwszy zagrał w nich w niedzielnym meczu z AS Roma (zdjęcie powyżej). Już kilka tygodni temu do internetu wyciekły zdjęcia nowych koszulek. Nie przypadły one do gustu fanom Juventusu.

"Co to jest?". "Brzydota", "Gdzie się podziały pasy!", "Jest to najbrzydsza koszulka w historii naszego klubu", "To nawet nie jest zabawne" - to tylko wybrane komentarze kibiców Juventusu, którzy nie kryją oburzenia z powodu nowych strojów swojej drużyny na sezon 2019/20.

W poniedziałek Wojciech Szczęsny umieścił na Instagramie post. "To nie jest wynik, który chcieliśmy osiągnąć wczoraj wieczorem [porażka z Romą 0:2 - przyp.red.], ale jesteśmy gotowi do świętowania w naszych nowych koszulkach w ten weekend" - napisał reprezentant Polski wywołując zamieszanie w komentarzach. 

Zaskakiwać może fakt, że zrezygnowano z tradycyjnych pionowych pasów, a zdecydowano się na dwa pionowe panele w kolorze czarnym i białym, które przedziela kilkucentymetrowa, czerwona linia.

Zobacz takżeSerie A. Włoskie media nie doceniły Wojciecha Szczęsnego

Zobacz także: Serie A: Juventus przegrał szlagier z Romą. Nieudany powrót Wojciecha Szczęsnego

ZOBACZ WIDEO Florenzi był wściekły na Ronaldo, ale później mu wybaczył. Roma pokonała Juventus! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Czy podobają ci się nowe stroje Juventusu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL