Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Bieniuk Newspix / WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: Jarosław Bieniuk

Druga kobieta oskarża Jarosława Bieniuka o napaść seksualną. Były piłkarz zaprzecza

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Dziennikarze Fakt24.pl dotarli do kolejnej kobiety, która oskarża Jarosława Bieniuka o napaść seksualną. Miało do niej dość w klubie Ego w Sopocie. Pełnomocniczka byłego piłkarza zaprzecza, by jej klient dopuścił się przestępstwa.

Kobieta, na łamach Fakt24.pl, twierdzi, że do całej sytuacji doszło 3 lata temu. Jarosław Bieniuk miał przyjść do klubu Ego w towarzystwie swojej ówczesnej dziewczyny. Pani Katarzyna, której imię zmieniono na potrzeby artykułu, ujawniła, że podczas wizyty w toalecie zobaczyła Jarosława Bieniuka w nietypowej sytuacji. 

- Jarek robił sobie kreskę z jakiegoś narkotyku. Zaczęłam z nim rozmawiać. Powiedział: "Chodź, chodź!" i zatrzasnął drzwi (...). W pewnym momencie wciągnął kreskę i wtedy, jakby w niego diabeł wstąpił. Złapał mnie za włosy, zaczął ściągać spodnie i wyjmować swoje przyrodzenie (...). Przestraszyłam się i odepchnęłam go. Już prawie byłam na kolanach. To była chwila, byłam w szoku. Cały czas trzymał mnie za włosy. Powiedziałam: "Puść mnie, co ty robisz?!". Wtedy złapał mnie za twarz i próbował mi wepchnąć język w usta. Jakoś się wyrwałam, uderzyłam nogą w drzwi i wyszłam z toalety - opowiedziała kobieta dziennikarzom Fakt24.pl.

Zaraz po wydarzeniach w toalecie 24-latka opuściła klub, nikogo nie informując o całej sytuacji. Według jej relacji przed klubem spotkała jeszcze Jarosława Bieniuka, który przebywał w towarzystwie swojej dziewczyny i miał się w jej kierunku szyderczo uśmiechać. 

Decyzję o tym, żeby poinformować publicznie o całej sytuacji, pani Katarzyna podjęła, kiedy dowiedziała się o sprawie Sylwii Sz., która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt w jednym z sopockich hoteli. Pierwsza pisała o tym Wirtualna Polska (wywiad z Sylwią Sz. można przeczytać TUTAJ). - Stwierdziłam, że muszę opowiedzieć o tym, co mnie spotkało, żeby pokazać, że Sylwia nie jest jedyną ofiarą tego człowieka - podkreśliła kobieta. 

Dziennikarze Fakt24.pl poprosili mecenas Olgę Jędraszko, pełnomocniczkę byłego piłkarza, o komentarz do oskarżeń pani Katarzyny. - Pan Jarosław absolutnie neguje, aby przytoczona sytuacja miała mieć miejsce i jest zszokowany tymi zarzutami. Dodatkowo wskazuje, że w klubie Ego bywał wielokrotnie, więc potencjalny wybór miejsca, co do którego padają nowe oskarżenia, może nie być przypadkowy. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę, iż często w sprawach, w których jedna ze stron jest osobą medialną, z czasem pojawiają się kolejne rzekome pokrzywdzone na fali popularności tematu - podkreśliła mecenas. 

Na razie 24-letnia kobieta nie zawiadomiła prokuratury. 

To już drugie oskarżenie Jarosława Bieniuka o napaść seksualną. Pierwsze miało miejsce na początku kwietnia bieżącego roku. W nocy z 12 na 13 kwietnia w jednym z sopockich hoteli były piłkarz miał spotkać się z Sylwią Sz. Po spotkaniu kobieta oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt. 39-latek trafił do aresztu, ale opuścił go kilka dni później za kaucją (20 tys. złotych). 

Czytaj także: Krzysztof Rutkowski broni Jarosława Bieniuka

Bieniuk usłyszał zarzut, ale dotyczył on udzielania narkotyków innym osobom, a nie napaści na tle seksualnym. W sprawie domniemanego gwałtu toczy się jednak cały czas śledztwo. Sam Jarosław Bieniuk twierdzi, że jest niewinny. W oświadczeniu prosił media, żeby używały jego pełnego imienia i nazwiska. Podkreślał gotowość do współpracy z policją i wymiarem sprawiedliwości.

Jarosław Bieniuk: Jestem niewinny, staram się pozbierać

Komentarze (20):

 • ggdd Zgłoś
  Jakie oskarżenie?Na razie jest to pomówienie, jeśli złoży zawiadomienie, to będzie podejrzenie, a oskarżenie, to dopiero w sądzie, pajacu Łożyński...
  • nataszek Zgłoś
   A co ona robiła w męskiej toalecie?
   • grolo Zgłoś
    Dlaczego moderatorowi podobają się wulgarne oszczerstwa, bardo lekko rzucane przez niektórych userów ?- a wykasował post, gdzie podaję fakty. ZNACZĄCE fakty, które powinien znać i
    Czytaj całość
    kojarzyć autor artykułu, jeśli już zabiera się za pisanie o tej sprawie.Na szczęście w necie nic nie ginie - jeśli się wie, jak poszukać.
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

    ×
     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL