Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: radość zawodników i sztabu szkoleniowego PGE Vive Kielce po zdobyciu Pucharu Polski piłkarzy ręcznych

PGNiG Superliga LIVE: PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole na żywo w TV i online

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Starcie PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole będzie można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Transmisja TV na antenie nSport+. Stream online na NC+ GO.

PGNiG Superliga na żywo: PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole na żywo w telewizji i internecie. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę (18 maja) o godzinie 18:00 rozpocznie się drugi pojedynek pomiędzy PGE VIVE Kielce a KPR Gwardia Opole w ramach półfinału PGNiG Superligi Mężczyzn. Transmisja TV będzie dostępna na antenie nSport+. Pierwsze spotkanie sensacyjnie wygrał zespół z Opola.

Gdzie oglądać PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole na żywo w internecie? Stream online na żywo.

Starcie PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole będzie można oglądać również w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie NC+GO. Usługa jest dostępna dla abonentów NC+. Można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE na portalu WP SportoweFakty.

Początek meczu PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole na żywo: 18:00.Transmisja TV: nSport+. Stream online: NC+ GO.

ZOBACZ WIDEO Liverpool największym przegranym w Premier League. "Taka liczba punktów tylko dwa razy w historii nie dawała mistrzostwa"

Czy będziesz oglądać mecz PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL