Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Simon Hofmann/Bongarts / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Lotto Ekstraklasa. Wymiana złośliwości na Twitterze. Cezary Kucharski kontra Zbigniew Boniek

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Gorąco na Twitterze. Cezary Kucharski odniósł się do słów Zbigniewa Bońka. Odpowiedział mu w dość zaskakujący sposób. "Wtedy może nie dałbyś dyla z kadry" - napisał do szefa PZPN.

Po ostatniej kolejce Lotto EkstraklasyZbigniew Boniek był aktywny na Twitterze. Gratulował Piastowi Gliwice mistrzostwa, ale wyrażał także ubolewanie przed występami polskich drużyn w europejskich pucharach (czytaj więcej o tym -->> TUTAJ).

Szef PZPN w jednej wiadomości odniósł się także do możliwych ruchów Dariusza Mioduskiego w Legii Warszawa. Zasugerował, że ewentualna pomoc Cezarego Kucharskiego byłaby dużym błędem.

Argumentował to tym, że to Kucharski stał za zatrudnieniem Ryszarda Komarnickiego w Siarce, która spadła do III ligi. Boniek natknął się na sporą lawinę komentarzy ze strony kibiców, którzy mieli inne zdanie w tej sprawie.

Na odpowiedź długo nie trzeba było czekać. Kucharski w dość zaskakujący sposób napisał: "Myślę, że kompetencji trenerskich i profesjonalizmu mógłbyś się uczyć od Komornickiego - wtedy może nie dałbyś dyla z kadry"


Zobacz także: Lotto Ekstraklasa. Piast Gliwice - siedmiokrotnie niższy budżet niż Legia Warszawa

ZOBACZ WIDEO Historyczny sukces Piasta Gliwice! Zobacz fetę po zdobyciu mistrzostwa Polski


 

Czy Legia Warszawa zagra w fazie grupowej Ligi Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL